2
8.02.2023, 13:30Lektura na 1 minutę

Red Dead Redemption 2 sprzedało się w ponad 50 mln kopii

Arthur Morgan to jedna z ważniejszych postaci ze świata rozrywki elektronicznej, a jego losy poznały już dziesiątki milionów graczy.

Red Dead Redemption 2 zdaniem wielu można zaliczać do grona najlepszych gier, jakie kiedykolwiek wyszły. Oczywiście nie każdy się zgodzi, lecz trzeba przyznać, że western od Rockstar Games został stworzony z ogromnym przywiązaniem do szczegółów, a świat wydaje się tętnić życiem i można w nim znaleźć masę przygód, które zapadają w pamięć. Wisienką na torcie jest opowiedziana historia, która ostatecznie może wzruszyć, a nawet zmotywować do głębszych przemyśleń.

Teraz wiemy już, że Take-Two zalicza kolejny kamień milowy, bo sprzedanych zostało ponad 50 milionów egzemplarzy Red Dead Redemption 2. Jak ten czas leci… jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że RDR2 doczekało się zwiastuna premierowego, a w tej chwili sieć obiegają wieści o naprawdę imponującej sprzedaży, która wcale nie musi być końcowym wynikiem dla tego tytułu. Podobno Take-Two wręcz oczekuje jeszcze wyższych liczb w przyszłości.

To dobra okazja, żeby przypomnieć o tym, że wraz z zamknięciem Stadii, Rockstar postanowił uratować graczy Red Dead Online. Konkretniej mówiąc chodziło o możliwość przeniesienia się na PC lub konsole dla tych osób, które grały w Red Dead Online w przeciągu 30 dni do ogłoszenia zamknięcia Stadii.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze