5
15.09.2023, 12:15Lektura na 2 minuty

Resident Evil 4 Remake: Premiera DLC Separate Ways w przyszłym tygodniu

Poza dodatkiem do Resident Evila 4 Remake Capcom ogłosił, że tego samo dnia będzie aktualizacja The Mercenaries. Do tego wersja gry na PS VR2 ukaże się tej zimy.


Patryk „Delighter” Żelazny

Wczorajsze State of Play było raczej fajnym doświadczeniem dla wielkich fanów Resident Evila 4 Remake (bo z resztą to już było raczej średniawo). Capcom ogłosił daty paru ciekawych premier: wersji gry na PS VR2, płatnego dodatku oraz aktualizacji do innego.

Zacznijmy może od DLC Separate Ways – jest to płatny dodatek, o którym doniesienia pojawiały się w marcu tego roku. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że zadebiutuje już 21 września. Przedstawi nam nową historię, odbiegającą od osi Leona, bo poznamy w nim losy Ady Wong (ale także przetną jej się drogi z głównym bohaterem). Dokładnie tego samego dnia ukaże się aktualizacja do z kolei darmowego DLC, czyli The Mercenaries, które zadebiutowało w kwietniu.

Dwie premiery z trzech mamy omówione, zatem pozostało przejść do Resident Evila 4 Remake na PS VR2, które zostało zaprezentowane w tym samym zwiastunie. Tutaj dokładnej daty premiery już niestety nie uświadczymy, ale przynajmniej wiemy, że powinniśmy się jej spodziewać tej zimy.

Będąc w temacie, chciałbym jeszcze przypomnieć, że po drodze doczekaliśmy premiery filmu w uniwersum Resident Evila pod tytułem „Wyspa śmierci”. Nie chcę wam spoilerować recenzji Ninho, ale jeśli o tym filmie nic nie słyszeliście, to w niej prawdopodobnie kryje się odpowiedź na to pytanie.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze