9.05.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

Resident Evil Re:Verse ocenione przez PEGI na Stadię. Premiera wkrótce?

Sieciowy tryb Resident Evil Village doczekał się nowej oceny przez PEGI. Plotki mówią, że już wkrótce usłyszymy więcej o premierze Re:Verse.

Dwa dni temu Resident Evil Village obchodził swoje pierwsze urodziny. Być może jeszcze pamiętacie, że pierwotnie w komplecie z „ósemką” na rynek miał trafić specjalny tryb wieloosobowy. Później jego wydanie opóźniono o dwa miesiące, ale i to nie pomogło. Otwarta beta Re:Versie spotkała się z na tyle dużą krytyką graczy, że Capcom postanowił w końcu przesunąć premierę tego trybu na 2022 rok. Miesiące jednak mijały, wydawca milczał, a niektórzy gracze zaczęli podejrzewać, że Re:Verse został po cichu skasowany...

Ale okazuje się, że najwyraźniej wcale nie. Jak zauważa Gematsu, tytuł został właśnie oceniony przez PEGI z myślą o platformie Stadia (wersje na PC, PS4 i Xboksa One dostąpiły tego zaszczytu już rok wcześniej). 

To dość konkretna informacja, a jeśli otworzymy się na niepotwierdzone wieści, to możemy znaleźć jeszcze jedno potwierdzenie nadchodzącej premiery Re:Verse. Na jej temat wypowiedział się bowiem AestheticGamer, specjalista od serii Resident Evil i krążących wokół niej plotek. Jego zdaniem nowe informacje o wieloosobowej produkcji usłyszymy bardzo niedługo.

Zakładam, że tytuł w dalszym ciągu będzie bezpłatny dla posiadaczy Resident Evil Village. Pozostaje pytanie, czy okaże się bardziej udany od Resident Evil: Resistance (średnia ocen na Metacriticu: 64 proc.), czyli poprzedniej próby Capcomu przeniesienia zombiaczego uniwersum do sieci, która była dołączana do remake'u Resident Evil 3.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1879

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze