7
22.07.2022, 09:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Resident Evil Village: Trailer DLC pokazuje grywalną Lady Dimitrescu

Capcom udostępnił nowy zwiastun Resident Evil Village Gold Edition, zawierającego DLC The Mercenaries Additional Orders.


Jakub „rajmund” Gańko

Resident Evil Village okazał się niemałym sukcesem dla Capcomu i aż dziwne, że dopiero niedawno dostaliśmy oficjalną zapowiedź DLC. Oprócz nowego rozdziału fabularnego, zatytułowanego Shadows of Rose, dostaniemy również dodatkowe poziomy i postaci w trybie Mercenaries. Nie brzmi to może porywająco, ale intryguje możliwość zagrania Lady Dimitrescu.

Wysoka hrabina błyskawicznie podbiła serca fanów serii Resident Evil i stała się hitem internetu. To prawdopodobnie najlepiej kojarzony element Resident Evil Village – do tego stopnia, że doczekała się limitowanej figurki za 7000 zł, a twórca serialu „Resident Evil: Remedium” pragnie ją umieścić w kolejnych sezonach swojego dzieła.

Jeśli zastanawialiście się, jak by było nią grać, najnowszy trailer dodatków do trybu Mercenaries pozwala rzucić okiem na taki gameplay.

Premierę Winters' Expansion w cenie 89 zł przewidziano na 28 października. DLC wejdzie także w skład zbiorczego wydania Resident Evil Village Gold Edition, które trafi na rynek w tym samym terminie w cenie 219 zł.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1884

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze