17.05.2024, 13:30Lektura na 1 minutę

„Return to Silent Hill”: Piramidogłowy na pierwszym zdjęciu z filmu

Pierwsze opublikowane zdjęcie z filmu „Return to Silent Hill” przybliża nam sylwetkę przerażającego Piramidogłowego.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Serwis Variety opublikował pierwsze zdjęcie z ekranizacji Silent Hilla 2, na którym widnieje przerażający Piramidogłowy. Potwór wygląda tak, jak powinien – nosi ogromny hełm, który zakrywa mu twarz oraz dużą część ciała.

Piramidogłowy po raz pierwszy pojawił się w drugiej odsłonie survival horroru Konami, która zadebiutowała w 2001 roku. Od tamtej pory kreatura straszyła zarówno w kilku kolejnych grach, jak i w filmowym „Silent Hillu” z 2006 roku, którego reżyserem jest, odpowiedzialny również za sequel filmu, Christophe Gans. Z czasem postać stała się swoistym symbolem marki, który zaczął nawet występować gościnnie np. w Super Bombermanie R czy Dead by Daylight. Wielu graczy twierdzi, że Piramidogłowy jest jedną z najstraszniejszych postaci w historii gier wideo.

Prace nad „Return to Silent Hill” ruszyły w kwietniu 2023 roku, a na więcej szczegółów nt. filmu musimy jeszcze poczekać. Ciekawe jak wypadnie on w zestawieniu z remakiem Silent Hilla 2 produkowanym przez krakowski Bloober Team.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów341

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze