20.07.2022, 09:00Lektura na 2 minuty

Rockstar stworzył nowe miejsca pracy. Prace nad GTA VI ruszą z miejsca?

Wiele wskazuje na to, że prace nad Grand Theft Auto VI nareszcie ruszą pełną parą. Rockstar Games tworzy wiele nowych miejsc pracy w różnych miejscach świata. Nowe stanowiska wskazują na intensywną fazę produkcyjną.


Michał „Perzi” Perzanowski

Nadejście GTA VI będzie dla niektórych wydarzeniem dekady. Fani Red Dead Online nie będą jednak zachwyceni z jednego powodu. Kowbojski tytuł przestanie być wspierany, bo twórcy skupiają się na nowej odsłonie zabawy w policjantów i złodziei.

Wygaszanie Red Dead Online to jeden dowód, a drugi to fakt, że Rockstar zakłada nowe miejsca pracy we wszystkich swoich oddziałach na świecie. W ciągu ostatniej doby pojawiło się aż 70 wolnych stanowisk w Rockstar Games. W sumie szuka się ponad 220 osób w międzynarodowych oddziałach.

Z ogłoszeń wynika, że producenci poszukują programistów od gameplayu, artystów tworzących grafiki koncepcyjne, inżynierów systemów gier, specjalistów od marketingu, a także scenarzystów.


Kariera w Rockstar Games to pasja i zaangażowanie, zarówno w projekty, jak i w siebie nawzajem, a jednocześnie praca nad jednymi z najbardziej kreatywnych i wymagających projektów, jakie można znaleźć w jakimkolwiek medium rozrywkowym, z najbardziej utalentowanymi ludźmi w branży.


Rockstar Games

Twórcy takich marek, jak Max Payne, Red Dead i GTA byliby nierozsądni, gdyby otwarcie przyznali, do jakiego projektu poszukują pracowników. Choć nie ma oficjalnego potwierdzenia, to możemy się spodziewać prac nad Grand Theft Auto VI.

Na początku lipca doszło do dużego przecieku informacji. Powinno się go traktować z przymrużeniem oka, ale niektóre plotki mogą zdradzać, że będzie to największy projekt marki.

W kwestii fabularnej leaker ujawnia, że będzie trzech grywalnych bohaterów. Rozgrywka ma potrwać nawet 75 godzin, a prezentacja miałaby odbyć się jeszcze w tym roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów309

Obserwujących3
Brak okładki
Grand Theft Auto VI
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
8.4
Platformy
-
Gatunek
akcja
Producent
Rockstar Games
Grand Theft Auto VI

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze