Oglądaj Wielki Finał Mistrzostw Świata w Heroes III!
Eliminacje do pierwszych w historii otwartych Mistrzostw Świata w Heroes III rozpoczęły się jeszcze w marcu 2021 roku. Zgłosiło się niemal 1000 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy czy Białorusi, ale też z Bułgarii, Niemiec, USA, Kanady, Brazylii czy Chin i Japonii. W finale znalazło się dwóch Polaków – Marek „Szopa666” Szczepański oraz Piotr „Arytmetyczny” Belnik.
Finały rozgrywane będą w formule BO3. Pierwszy mecz, 14 stycznia, zacznie się o godzinie 16:00. Sobotni oraz niedzielny (w przypadku wyniku 1:1) obejrzycie odpowiednio 15 i 16 stycznia o godzinie 13:00.
Zajrzyjcie koniecznie na stream oraz na Discorda CD-Action – w obu miejscach przygotowaliśmy dla was liczne niespodzianki, w tym klucze do gier z serii HoMM na platformę GOG.com.

Finały obejrzycie na Twitchu na kanale Nvidia GeForce PL:
A także na YouTubie na kanale H3.GG:
Mistrzostwa są streamowane także z komentarzem w języku angielskim (https://www.twitch.tv/lexiav) oraz rosyjskim (https://www.twitch.tv/twaryna).
Oficjalnymi partnerami Mistrzostw Świata w Heroes III są Nvidia GeForce, Acer Predator, GOG.com oraz Domino’s.
Czytaj dalej
-
Rekordowe zainteresowanie Predator Games – tysiące uczniów i szkół gotowych...
-
Autorzy Vampire Survivors współtworzą grę w uniwersum Warhammera. Zobacz pierwszy...
-
Turowy system walki do Pillars of Eternity jest już tuż...
-
Spektakularna porażka Concorda stała się przedmiotem debat w brytyjskim parlamencie....
