14.01.2022, 12:46Lektura na 2 minuty

Oglądaj Wielki Finał Mistrzostw Świata w Heroes III!

W piątek o 16:00 rozpoczyna się pierwsze starcie dwóch pretendentów do miana Mistrza Świata w Heroes of Might and Magic III. Finały organizują CD-Action oraz H3.GG.


Barnaba „b-side” Siegel

Eliminacje do pierwszych w historii otwartych Mistrzostw Świata w Heroes III rozpoczęły się jeszcze w marcu 2021 roku. Zgłosiło się niemal 1000 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy czy Białorusi, ale też z Bułgarii, Niemiec, USA, Kanady, Brazylii czy Chin i Japonii. W finale znalazło się dwóch Polaków – Marek „Szopa666” Szczepański oraz Piotr „Arytmetyczny” Belnik.

Finały rozgrywane będą w formule BO3. Pierwszy mecz, 14 stycznia, zacznie się o godzinie 16:00. Sobotni oraz niedzielny (w przypadku wyniku 1:1) obejrzycie odpowiednio 15 i 16 stycznia o godzinie 13:00.

Zajrzyjcie koniecznie na stream oraz na Discorda CD-Action - w obu miejscach przygotowaliśmy dla was liczne niespodzianki, w tym klucze do gier z serii HoMM na platformę GOG.com.

Finały obejrzycie na Twitchu na kanale Nvidia GeForce PL:

A także na YouTubie na kanale H3.GG:

Mistrzostwa są streamowane także z komentarzem w języku angielskim (https://www.twitch.tv/lexiav) oraz rosyjskim (https://www.twitch.tv/twaryna).

Oficjalnymi partnerami Mistrzostw Świata w Heroes III są Nvidia GeForce, Acer Predator, GOG.com oraz Domino's.


Czytaj dalej

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

Jestem szefem działów online w CD-Action. O gierkach piszę od 20 lat od gazetki szkolnej i fansite'ów, przez Playa, Komputer Świat Gry, Gamezillę, Gamikaze, Rzeczpospolitą, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl, po bycie redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów139

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze