7.08.2023, 14:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Sifu: Twórcy szykują finałową aktualizację. Znamy datę zakończenia wsparcia

We wrześniu studio Sloclap przyniesie graczom Sifu sporo nowości, ale to będzie ostatnia taka aktualizacja.


Patryk „Delighter” Żelazny

Sifu to bardzo wdzięczna i lubiana produkcja, która zadebiutowała w 2022 roku. I ze sporym opóźnieniem (bo dopiero w 2023) na Xboksach i Steamie. Sprzedaż gry przekroczyła 2 miliony egzemplarzy, a twórcy, ekipa ze studia Sloclap, co jakiś czas dostarczali swoim graczom nową zawartość. Jak na przykład darmowy dodatek Arenas.

Niestety, wszystko, co dobre, kiedyś się kończy. Nie inaczej ma się to w przypadku wsparcia Sifu. Developerzy zapowiedzieli premierę sporej aktualizacji, która będzie jednocześnie ostatnią. Dostaliśmy też zwiastun. Patch ukaże się 7 września tego roku na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S – czyli wszystkich platformach z wyjątkiem Nintendo Switcha, bo w tym przypadku aktualizacja wyjdzie w późniejszej, nieokreślonej dacie.

Jeśli zaś chodzi o zawartość nadchodzącej aktualizacji, to raczej nie ma na co narzekać. Dostaniemy 6 „dynamicznych” aren, 75 wyzwań, trochę nowych modyfikatorów, cheatów oraz stroje inspirowane filmami (twórcy nie ujawnili, o jakie produkcje dokładnie chodzi). Będą także nowi przeciwnicy, w tym wymieniono zombie-podobnych i doppelgangerów.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze