11.10.2022, 10:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Star Citizen: Wyciekło 9 minut materiału z singlowej kampanii Squadron 42

Na Star Citizena bez wątpienia jeszcze poczekamy, ale przynajmniej nowy przeciek rzucił sporo światła na wygląd singlowej kampanii Squadron 42.


Patryk „Delighter” Żelazny

Nie da się zaprzeczyć, że Star Citizen jest w produkcji dość... długo. Gra dalej znajduje się w alphie, ale przynajmniej ta jest już grywalna. Zwrócę uwagę, że mamy tutaj do czynienia z naprawdę dużym przedsięwzięciem, ponieważ wciąż można wspierać twórców finansowo i udało się już zebrać pół miliarda dolarów, na które złożyło się ponad 4 miliony wspierających. Mimo że to wielki projekt, nie uświadczycie żadnej roadmapy planowanych zmian i nowości, bo twórcy z nich zrezygnowali przez brak spełniania obietnic i „szum niezadowolonych graczy”.

Mamy za to niepowtarzalną okazję, żeby przyjrzeć się kampanii fabularnej Squadron 42 przeznaczonej dla jednego gracza. Ponad 9 minut materiału znalazło się w internecie. Jak to bywa w takim przypadkach, jakość na kolana nie powala, ale darowanemu koniu się nie zagląda i tak dalej.

Według opisu na YouTubie materiał pochodzi z zeszłego roku i nie składają się na niego prerenderowane sceny. Film został stworzony na potrzeby wewnętrznych analiz. Reakcje graczy są w głównej mierze pozytywne i wielu z nich zachwyca się wyglądem środowiska – no i trudno się tutaj nie zgodzić. Całkiem dobre wrażenie robi też bitwa na samym końcu.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1131

Obserwujących5
Brak okładki
Star Citizen
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
PC
Gatunek
symulacja
Producent
-
Star Citizen

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane