1
14.09.2023, 06:15Lektura na 1 minutę

State of Play: Sony zaprasza na pokaz gier już dziś wieczorem

Czyżby Horizon Forbidden West faktycznie miał trafić na PC? Sony może wyciągnąć kolejne asy z rękawa.


Samuel Goldman

Ledwie wczoraj wieczorem pisałem o przewidywaniach w kwestii wydania nowego Horizona w formie Complete Edition, które miałoby trafić na PS5 i na pecety. Na potwierdzenie tej tezy nie mieliśmy absolutnie niczego, oprócz słów billbil-kuna, jaki już wielokrotnie udowadniał pewność swoich źródeł. Według leakera, najnowsze przygody Aloy miałyby trafić na rynek zaskakująco szybko, bo w perspektywie najbliższego miesiąca – niecały rok po premierze konsolowej.

Już dzisiaj o 23:00 rusza kolejne State of Play, gdzie dostaniemy potwierdzenie lub zaprzeczenie tej wiadomości. Sony nie podało konkretów odnośnie do tego, czego możemy się spodziewać, ale proponuję studzić oczekiwania, ponieważ oficjalny komunikat wspomina jasno:


Transmisja skupi się na aktualizacjach w kwestii już zapowiedzianych gier zmierzających na konsole PlayStation. Począwszy od tytułów niezależnych oraz produkcji na PS VR2, aż po najważniejsze produkcje naszych studiów third-party – w naszej prezentacji każdy znajdzie coś dla siebie.


Nie liczyłbym na obecność jakichś większych hitów, ale kto wie – może Sony ma w rękawie asy, którymi zaskoczy nas jeszcze przed końcem roku. Transmisję możecie śledzić poniżej, albo zdać się na nas – jeśli Sony pokaże coś ciekawego, na pewno damy znać.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów812

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze