19.12.2022, 14:45Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (12 - 18 grudnia). High on Life przejmuje interes

W dzisiejszym wydaniu bestsellerów Steama powiemy więcej o tym, jak High on Life wbiło się na pierwsze miejsce topki.

Topka bestsellerów Steama nie wybacza i choć z pewnością nie tak łatwo dostać się na sam szczyt (najczęściej okupowany przez gigantów), tak nieszczególnie trzeba się już natrudzić, żeby z niego spaść. Właśnie doświadczyło tego Dwarf Fortress, bo choć jeszcze tydzień temu wbiło się na pierwsze miejsce (nie licząc Steam Decka), tak teraz musiało ustąpić młodszemu High on Life. Produkcji, która przenosi humor znany nam z „Ricka i Morty'ego” na komputery i konsole Microsoftu.

Standardowo i chyba niezmiennie od końcówki października nie zabrakło Call of Duty: Modern Warfare II. Fifa 23 również trochę podskoczyła i z szarego końca listy wbiła się na podium. A z nowości w topce to już tylko pozostało wspomnieć o God of Warze z 2018 po raz kolejny oraz Crisis Core: Final Fantasy 7... i to by było na tyle.

 1. Steam Deck,
 2. High on Life,
 3. Call of Duty: Modern Warfare II,
 4. Fifa 23,
 5. Dwarf Fortress,
 6. God of War,
 7. Red Dead Redemption 2,
 8. Valve Index VR Kit,
 9. Crisis Core – Final Fantasy VII – Reunion,
 10. Call of Duty: Modern Warfare II – Vault Edition.

Jeśli chodzi o promocje w tym tygodniu, to szczęście uznałbym za umiarkowane. Na największej obniżce w dalszym ciągu znajduje się Red Dead Redemption 2 i mowa tutaj o -67%. Zaraz za nim jest Fifa 23, którą możecie złapać za kwotę zmniejszoną o 60%, a na końcu listy God of War. W tym przypadku wciąż solidne -40%.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze