21.11.2022, 13:45Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (14-20 listopada). Wszędzie paczki i DLC

Poza faktem, że Call of Duty: Modern Warfare II znowu zamieniło się miejscami ze Steam Deckiem, to nie wiem, co tu się wydarzyło, ale dużej różnorodności gier nie ma.

W zeszłym tygodniu był Sonic Frontiers, dzisiaj już nie ma Sonica Frontiers. Zresztą, nie ma się co dziwić, że nie starczyło dla niego miejsca. Steam Deck wciąż obecny i wskoczył na pierwsze miejsce (co ostatecznie musiało się stać). Nie mogło zabraknąć Call of Duty: Modern Warfare II, ale to rozsadziło się na drugim czwartym i piątym. I do tego wpadł jeszcze Warhammer 40,000: Darktide, zarówno na trzecim, jak i dziewiątym miejscu.

To zostawia niewielkie pole do popisu dla innych gier, które już możemy policzyć na palcach jednej dłoni. Zaczynając od Sekiro: Shadows Die Twice, które pojawia się co jakiś czas dzięki częstym promocjom, przez Marvel’s Spider-Man: Miles Morales i Nobody – The Turnaround, aż po dodatek do American Truck Simulator, Texas.

Może na chwilę uwagi zasługuje Nobody – The Turnaround, bo trafiło tutaj, wciąż znajdując się we wczesnym dostępie... ale niestety nie doczekało się zbyt przychylnych opinii, zostając tytułem 6/10. Naturalnie w obecnej fazie rozwoju. W tym momencie gra nie jest już dostępna do kupienia.

 1. Steam Deck,
 2. Call of Duty: Modern Warfare II,
 3. Warhammer 40,000: Darktide,
 4. Call of Duty: Modern Warfare II – Upgrade to Vault Edition,
 5. Call of Duty: Modern Warfare II – Vault Edition,
 6. Sekiro: Shadows Die Twice,
 7. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales,
 8. Nobody – The Turnaround,
 9. Warhammer 40,000: Darktide – Imperial Edition,
 10. American Truck Simulator – Texas.

Tak więc w tym tygodniu listą w dużej części zawładnęły paczuszki i dodatki do świeżych gier. Ma to swoje reperkusje w przypadku promocji, bo jest na niej tylko Sekiro: Shadows Die Twice... już chyba dwudziesty raz na samym Steamie, ale tylko (aż?) -50%.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1127

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane