1
23.01.2023, 15:45Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (16-22 stycznia). Listy z Hogwartu dotarły

Zapewne im bliżej do premiery Hogwarts Legacy, tym mocniej będzie trzymać się szczytu topki bestsellerów na Steamie.

I spotykamy się tu raz jeszcze, w kolejny poniedziałek. Bo niektóre rzeczy się nie zmieniają, tak samo jak pierwsze miejsce na liście bestsellerów Steama od zeszłego tygodnia. Okupuje je, a jakże, Hogwarts Legacy, którego premiera już za pasem. Poza pięknym, filmowym zwiastunem doczekaliśmy się jeszcze przecieków dotyczących rozmiaru świata i długości samej gry – a moim zdaniem te informacje zadziałały na korzyść Avalanche.

Wystarczy zejść oczko niżej, żeby zobaczyć, że Cyberpunk 2077 oraz Red Dead Redemption 2 przegoniły Call of Duty: Modern Warfare II z podium topki. Niżej znajdziemy GTA V, co jest dość oczywiste, biorąc pod uwagę steamową wyprzedaż gier Rockstara. I chyba mam nauczkę, żeby uważać, czego sobie życzę, nawet żartobliwie. Informując was o tym, że GTA: The Trilogy – Definitive Edition trafi na Steama, napisałem, że nie mogę się doczekać, aż zobaczę ją w topce. Cóż, no i widzę.

 1. Steam Deck,
 2. Hogwarts Legacy,
 3. Cyberpunk 2077,
 4. Red Dead Redemption 2,
 5. Call of Duty: Modern Warfare II,
 6. Elden Ring,
 7. Grand Theft Auto V,
 8. Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition,
 9. Persona 3 Portable,
 10. Red Dead Redemption 2.

Tym razem znajdziemy w przecenie 4 produkcje, z czego oczywiście znajdą się w niej GTA V (-63% na wersję premium) oraz GTA: The Trilogy – Definitive Edition za pół ceny. Do tego Cyberpunk 2077 -50% i Red Dead Redemption 2 po raz kolejny w obniżce o 67%.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1144

Obserwujących5

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane