26.09.2022, 12:45Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (19-25 września). Beta podbija sprzedaż Modern Warfare 2

Otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare II jest dostępna zaledwie trzy dni, ale najpewniej już przyczyniła się do wzrostu zamówień przedpremierowych.

W przeciwieństwie do tego, jak to wyglądało w sierpniu, koniec września obfituje w premiery z tego miesiąca. Pojawiają się nawet takie pozycje, które ukażą się później, w tym przede wszystkim warto skupić się na Call of Duty: Modern Warfare II, bo choć premierę ma za miesiąc, to już okupuje sam szczyt listy. Trudno pominąć fakt, że aktualnie trwają otwarte dla wszystkich betatesty, które przyciągnęły do siebie całe rzesze ludzi, co z pewnością w jakimś stopniu przełożyło się na dodatkowe zamówienia przedpremierowe. Najwidoczniej obecni już cheaterzy nie zniechęcają wszystkich.

Na drugim miejscu, czyli w dalszym ciągu bardzo wysoko, widnieje Cyberpunk 2077, który po premierze „Edgerunnersów” pobił rekord popularności Wiedźmina 3. Z innych premier tego miesiąca jest również Slime Rancher 2 i Return to Monkey Island, nie wspominając nawet o Fifie 23, która ukaże się dopiero za 4 dni. Znalazło się tez miejsce na NBA 2K23, choć recenzje na Steamie nie wróżyły zbyt dobrze.

 1. Steam Deck,
 2. Call of Duty: Modern Warfare II,
 3. Cyberpunk 2077,
 4. Slime Rancher 2,
 5. FIFA 23,
 6. Return to Monkey Island,
 7. Construction Simulator,
 8. God of War,
 9. Elden Ring,
 10. NBA 2K23.

Zobaczenie najnowszych produkcji na topce Steama jest w pewien sposób krzepiące, bo daje to znak, że przynajmniej jest na co patrzeć wśród nadchodzących produkcji. Niestety zbiera to też swoje żniwo, bo muszę poinformować, że żaden z wymienionych tytułów nie znajduje się na przecenie.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów763

Obserwujących6

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze

Polecane