22.03.2024, 11:30Lektura na 1 minutę

Suicide Squad: Kill the Justice League – Poznaliśmy szczegóły pierwszego sezonu z Jokerem

Już 28 marca do produkcji Rocksteady dołączy Joker.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Na początku marca Warner Bros. poinformował, że pomimo rozczarowującego przyjęcia Suicide Squad: Kill the Justice League, w dalszym ciągu chce skupiać się na grach-usługach. Rocksteady również wierzy w udaną przyszłość swojego Suicide Squadu, licząc na przyrost graczy po premierze pierwszego sezonu. Ten ma rozpocząć się 28 marca, a jedną z grywalnych postaci będzie jeden z najbardziej ikonicznych wrogów Batmana, czyli Joker. 

W przeciwieństwie do niektórych produkcji (ekhm, Dragon’s Dogma 2) nowa zawartość będzie w pełni darmowa. Najważniejszy atrybut Jokera ma stanowić jego parasol. Wróg człowieka-nietoperza otrzyma również drzewko umiejętności z trzema stylami gry: Jester, Ringmaster i Firestarter.  

Do Suicide Squad: Kill the Justice League trafi również dodatkowy arsenał broni, nowe skórki oraz kilka misji pobocznych. 

Rocksteady informowało ostatnio o braku cotygodniowej aktualizacji ze względu na przygotowania do premiery pierwszego sezonu. Jak twórcy powiedzieli, tak też zrobili, a pełną listę zmian, wraz z dokładnym opisem nowej zawartości, możecie przeczytać na oficjalnym blogu studia

Suicide Squad: Kill the Justice League jest dostępne na PC, PlayStation 5 i Xboksach Series X|S. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze