2
19.02.2024, 11:30Lektura na 2 minuty

Suicide Squad: Kill the Justice League – Twórcy obiecują naprawę serwerów

Problemów Rocksteady ciąg dalszy.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Suicide Squad: Kill the Justice League nie ma łatwego startu. Na premierę wczesnego dostępu Rocksteady przepraszało za błąd powodujący, że rozpoczynając nową grę praktycznie ją kończyliśmy, a później musiało tłumaczyć się z wyłączenia serwerów na czas napraw.

Przyszedł czas na kolejne wyjaśnienia, tym razem dotyczą one stanu trybu multiplayerowego. Na oficjalnej stronie Suicide Squad: Kill the Justice League pojawiła się notka określająca priorytety, jakimi firma chce zająć się przy okazji najbliższych aktualizacji.


Chcemy skupić się na problemach z logowaniem i niestabilnością serwerów. Nie jesteśmy w stanie naprawić wszystkiego naraz, ale zapewniamy, że jest to dla nas priorytet. Słyszymy was i wiemy, z jaką frustracją się zmagacie. To nieakceptowalne i musimy postarać się robić to lepiej. To jednak twardy orzech do zgryzienia. Wynika to z wielu drobnych rzeczy, które dotykają użytkowników na różnorakie sposoby.


W planach Rocksteady jest jeszcze praca nad balansem całej gry. Firma musi zaoferować graczom naprawdę sporo, bo na Steamie przegrywa obecnie z Arkham Knightem. Wszystko może się zmienić gdy wystartuje pierwszy sezon, a grywalną postacią stanie się Joker (nie ten, w którego wcielał się Mark Hamill). 

W Suicide Squad: Kill the Justice League możecie zagrać na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów306

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze