23.11.2023, 11:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Suicide Squad: Kill the Justice League – Twórcy prezentują postać King Sharka

W nowym zwiastunie Suicide Squad: Kill the Justice League poznajemy jednego z głównych bohaterów gry.

Będąc szczerym z wami, gdy po raz pierwszy ujrzałem rozgrywkę Suicide Squad: Kill the Justice League, moje zainteresowanie produkcją drastycznie spadło. I nie tylko ja mierzyłem się z takim uczuciem. Doprowadziło to poniekąd do dużego opóźnienia gry, aż do 2 lutego przyszłego roku. Po kilku miesiącach ciszy antybohaterowie powrócili. Najpierw z serią zamkniętych pokazów, później z obszernym materiałem prezentującym poprawioną rozgrywkę oraz Harley Quinn. Teraz otrzymaliśmy kolejny rozdział akcji promocyjnej.

W najnowszym materiale mamy okazję poznać pokrótce sylwetkę King Sharka. Nasz antropomorficzny rekin jest jedną z niewielu postaci, które są w stanie pokonać Supermana, któremu odwidziało się bycie przykładnym obrońcą świata. Jak każdy ma też swoje wady. Dla równowagi wszechświata jest on dość naiwny i łatwowierny. Wszystko to zostało okraszone dynamicznymi ujęciami walki i pokazu siły protagonisty.

Możemy spodziewać się, że w najbliższym czasie poznamy również resztę bohaterów, którymi będziemy mieli okazję cieszyć się w grze. A zagramy nimi już 2 lutego na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów326

Obserwujących4
Suicide Squad: Kill the Justice League
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Suicide Squad: Kill the Justice League

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze