14.11.2023, 15:30Lektura na 2 minuty

Suicide Squad: Kill the Justice League – Twórcy przypominają o grze serią pokazów

Studio Rocksteady chce dać nam znać, że pomimo wielu obsuw, wciąż warto czekać na Suicide Squad: Kill the Justice League. Jutro odbędzie się pierwszy z pokazów.

Suicide Squad: Kill the Justice League jest produkcją studia Rocksteady zapowiedzianą zaledwie w 2020 roku. Wcale nie tak dawno, można pomyśleć. Jednak jak gry nie było, tak dalej nie ma – doczekała się bowiem paru przesunięć premiery. Najpierw na 2023 rok, ale skoro o grze ani widu, ani słychu, to możecie się domyślać już, że teraz także się nie ukaże. I dobrze myślicie, bo aktualnie planowanym rokiem premiery jest 2024. To wciąż nie jest poziom Skull and Bones, ale wcale się nie dziwię, że gracze trochę stracili cierpliwość i o „Składzie Samobójców” zwyczajnie zapomnieli.

Rocksteady jednak tak łatwo nam tej pamięci nie odpuści. Suicide Squad: Kill the Justice League ma się ukazać 2 lutego 2024 roku na PC, PS5 i Xboksach Series X/S. Aby nam o tym przypomnieć, developerzy zaplanowali nową serię pokazów, która rozpocznie się prezentacją (filmem? livestreamem?) skupiającą się na rozgrywce i fabule. Nastąpi to już jutro, 15 listopada, o godzinie 19:00 czasu polskiego. Cokolwiek to będzie, obejrzymy to na oficjalnym kanale gry na YouTubie.

W lutym tego roku zobaczyliśmy kilka minut konkretnych materiałów – ale od tamtej pory była praktycznie cisza. Nie zaliczając plotek o opóźnieniu i oficjalnego opóźnienia, rzecz jasna.

Nie wiemy też, co dokładnie Rocksteady zaplanowało. Ot, zaprosili graczy na pierwszy odcinek serii Suicide Squad Insider – trudno się zatem nie domyślić, że developerzy będą omawiać tam chociażby kulisy produkcji albo to, jaki kierunek ostatecznie obrali. Tylko jaką to przyjmie formę? Jak często będą pojawiać się odcinki? Jak długie będą? Ile ich będzie? Na razie to są pytania bez odpowiedzi.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze