14
7.10.2010, 20:04Lektura na 1 minutę

Super Mario All-Stars: Klasyczne gry powracają

Zbiór najlepszych przygód Mario na starsze konsole Nintendo doczeka się nowego, urodzinowego wydania. Poza legendarnymi grami o włoskim hydrauliku w pudełku znajdą się całkiem niezłe dodatki dla fanów serii.


Adam „Adzior” Saczko

W Super Mario All-Stars: 25th Anniversary znajdą się cztery gry - trzy części Super Mario Bros. oraz Super Mario Bros.: The Lost Levels. Producenci mówią o szansie na "poznanie czterech powodów, dla których Super Mario stała się jedną z najbardziej uwielbianych serii w historii gamingu".

Oprócz tego w wydaniu znajdzie się papierowa książeczka opowiadająca historię gier z Mario w tytule od ich początku przed ćwierćwieczem aż do dzisiejszych produkcji spod znaku Super Mario Galaxy. Ponadto melomani będą cieszyć się płytą ze ścieżką dźwiękową z najlepszych i najbardziej pozytywnie zapamiętanych gier z serii.

Premiera w Europie 3 grudnia. Super Mario All-Stars: 25th Anniversary ukaże się wyłącznie na Nintendo Wii, które również doczeka się nowego wyglądu nawiązującego do perypetii Mariana.

Redaktor
Adam „Adzior” Saczko

Od lat gram, piszę, gadam i robię gry. W efekcie gadam o grach popisowo zrobionych. Zagraj w Unavowed.

Wpisów2882

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze