1
21.06.2023, 15:37Lektura na 1 minutę

Super Mario Bros. Wonder zapowiedziane! Premiera w tym roku

Fani Mario w bardziej klasycznym stylu mogą świętować.


Marcin Hołowacz

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły już plotki w temacie, lecz dopiero podczas dzisiejszego Nintendo Direct zyskaliśmy pewność, że na rynek trafi nowa gra 2D z Mario w roli głównej. Wszystko zostało oficjalnie potwierdzone i każdy może nacieszyć oczy zwiastunem Super Mario Bros. Wonder.

Fani wąsatego hydraulika są rozpieszczani, bo w miarę niedawno pisaliśmy, że „Super Mario Bros. Film” jest epicki, a już można zacierać ręce na dwuwymiarowego Super Mario Bros. Wonder. Całość prezentuje się klasycznie, ale nie brakuje nowych pomysłów, szalonej akcji oraz możliwości przemiany w słoniorio… hmm, albo może słonio-mario? Dobra, mniejsza o nazewnictwo.

Będziemy zbierać monety, turlać hipopotamy, pływać w wodospadach, słuchać gadających kwiatów, a nawet korzystać z nadprzyrodzonych mocy, które są uśpione we wspomnianych kwiatach. Konkretniej mówiąc chodzi o tzw. wonder flowers, czyli cudowne kwiaty sprawiające, że świat nabiera zupełnie nowych właściwości i dzieją się szalone rzeczy. Premierę gry zaplanowano na 20 października 2023 roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze