1
12.02.2024, 14:30Lektura na 2 minuty

Tekken 8: Być może poznaliśmy postaci z DLC pierwszego sezonu

Twórcy raczej średnio dbają o to, czy ktoś wcześniej odkryje, kto trafi do Tekkena 8.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Tekken 8 był ostatnią produkcją z trójki najbardziej znanych bijatyk na świecie, które ukazały się na przestrzeni ostatniego roku. Najpierw mieliśmy okazję poznać nowe wcielenie Street Fightera. Następnie na świat wydano reboot Mortal Kombat. W styczniu do naszych rąk trafił Tekken 8, który zdetronizował poprzednie dwa tytuły, przynajmniej zdaniem Rajmunda. Fanów zadowoli na pewno informacja, że niedługo do produkcji trafią nowi bohaterowie.

Twórców z Bandai Namco może mniej cieszyć informacja, że dataminerzy mogli zdradzić przedpremierowo, o jakie postaci chodzi. Informacje pochodzą od użytkownika shootmans, który już wcześniej dał się poznać jako rzetelny informator w tekkenowej społeczności. Kogo w takim razie możemy spodziewać się w nadchodzącym DLC? W plikach gry można znaleźć informacje o Craigu Madruku oraz o zawodniku Muay Thai z Tajlandii – bardzo prawdopodobne, że chodzi tu o Fahkumrama, którego znamy z poprzedniej odsłony Tekkena.

Jest także polski akcent. W plikach znaleziono informacje o postaci z naszego kraju, a z racji, że jedyną taką przedstawicielką w Tekkenie była Lidia, możemy podejrzewać, że to właśnie ona znajdzie się niedługo w „ósemce”. Chyba że dostaniemy zupełnie nową postać, jednak na to się nie zanosi.

W Tekkena 8 zagracie na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów261

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze