11.08.2023, 20:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Tempest Rising: I ty przetestuj duchowego następcę Command & Conquer

Tempest Rising to gra, która nie chce być klonem Command & Conquer, ale czerpie garściami z tej serii. Twórcy właśnie ogłosili playtesty.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Tempest Rising to „inspirowany klasykami gatunku” RTS, który ma zaproponować to, co tygryski lubią najbardziej: budowanie baz, prowadzenie jednostek i toczenie bardzo taktycznych walk podlane specyficznym sosem wiadomej estetyki. Twórcy mówią wprost, że „jeśli Tempest Rising zainspiruje EA do wskrzeszenia Command & Conquer to będziemy zachwyceni”. Większość z nich jest głęboko związana z serią oraz regularnie przesiadywała na jej forach tematycznych od lat .90. 

Jeśli was to choć trochę zaciekawiło i macie trochę wolnego czasu w weekend, to świetnie się składa. Właśnie rusza darmowy playtest gry, o czym poinformowano podczas THQ Nordic Showcase 2023.


Jak dołączyć do playtestu Tempest Rising?

Wystarczy wejść na stronę gry na Steamie i wybrać opcję „dołącz do Tempest Rising Playtest”. Uwaga! Potrwa on tylko do 28 sierpnia. Pozwala na rozegranie jednej misji singleplayerowej i zobaczenia, z czym to się je. Miłego bazowania!


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze