3
20.03.2023, 09:00Lektura na 1 minutę

„The Last of Us”: 2. sezon dopiero w 2025? Bella Ramsey tłumaczy

Bella Ramsey mówi, że 2. sezon „The Last of Us” powinien pojawić się na przełomie 2024/2025.

The Last of Us jest grą z licznym gronem fanów, lecz serial o tej samej nazwie również radzi sobie całkiem nieźle, a my pisaliśmy nawet, że produkcja HBO co tydzień bije kolejne rekordy oglądalności. Innymi słowy, wielu ludzi z niecierpliwością czeka na kolejny sezon, natomiast Bella Ramsey dostarczyła garści informacji o rozpoczęciu zdjęć do kolejnego sezonu.

The Last of Us
The Last of Us

Jak donosi independent.co.uk, gwiazda „The Last of Us” odgrywająca rolę Ellie podzieliła się swoją opinią o potencjalnym terminie wypuszczenia drugiego sezonu na rynek. Ramsey była gościem programu The Jonathan Ross Show i dała do zrozumienia, że fani muszą się wykazać cierpliwością. Jej zdaniem kontynuacja serialu zacznie być kręcona najwcześniej pod koniec 2023 roku, a efekt finalny będzie dostępny pod koniec 2024 roku lub we wczesnym okresie 2025 roku.

Przypominamy, że niedawno pisaliśmy o pełnym zestawieniu wyników oglądalności wszystkich odcinków „The Last of Us” w dniu ich premiery. Jeżeli natomiast chodzi o remake na PC, czyli The Last of Us Part I, to premiera jest zaplanowana na 28 marca i wspominaliśmy już o nowym zwiastunie pokazującym funkcje ułatwień dostępu na PC.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów307

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane