8.05.2023, 11:00Lektura na 2 minuty

„The Last of Us” najchętniej oglądaną produkcją HBO Max w Europie

Najnowsze wyniki finansowe Warner Bros. jasno mówią, że serial „The Last of Us” pobił rekordy oglądalności na HBO Max zarówno w Europie, jak i Ameryce Łacińskiej.


Patryk „Delighter” Żelazny

Być może pamiętacie, jak HBO chwaliło się wynikami oglądalności „The Last of Us” w połowie marca. Tamte dane dokładnie prezentowały nam oglądalność każdego z odcinków serialu w dniu jego premiery. Jeszcze wcześniej dostawaliśmy wieści, że kolejne epizody pobijały rekordy oglądalności z tygodnia na tydzień. Z kolei te najnowsze informacje nie dają nam już takich szczegółowych rarytasów, ale za to stanowią podsumowanie całego kwartału, a w tym przypadku serial robi jeszcze większe wrażenie.

W wynikach finansowych Warner Bros. w segmencie Direct-to-customer już na początku wyróżnionym elementem za pierwszy kwartał 2023 roku jest oglądalność „The Last of Us”. Mowa o średnio 32 milionach oglądających na każdy odcinek. I to tylko w Stanach Zjednoczonych. Niestety nie mamy podanych dokładnych liczb w Europie, ale za to wiemy, że serialowa adaptacja gry studia Naughty Dog jest najchętniej oglądaną produkcją w historii HBO Max, zarówno w Europie, jak i Ameryce Łacińskiej. Więc zapowiedź drugiego sezonu chyba nikogo nie powinna dziwić.

W międzyczasie rozpoczęliśmy czekanie na serial oparty na Harrym Potterze. Plotki okazały się prawdziwe i w kwietniu oficjalnie zapowiedziano kolejną ekranizację przygód chłopca, który przeżył. A wspominam o tym, ponieważ tak samo, jak omawiane „The Last of Us”, nowy „Harry Potter” wyjdzie za sprawą HBO.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1608

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane