26.01.2024, 18:00Lektura na 2 minuty

The Last of Us Part 2: Dokument o powstawaniu gry otrzymał datę premiery

Już niebawem będziemy mogli obejrzeć „Grounded 2”, czyli dokument przedstawiający proces produkcji The Last of Us Part 2.

Nie tak dawno studio Naughty Dog zapowiedziało kontynuację dokumentu „Grounded”. Do tej pory wiedzieliśmy jednak jedynie, że materiał ukaże się po premierze remastera drugiej części. Teraz twórcy ogłosili konkretną datę opublikowania dokumentu, który będziemy mogli obejrzeć już 2 lutego.

Tak jak pierwszy „Grounded” przedstawiał historię powstawania The Last of Us, tak drugi opowie o kulisach tworzenia kontynuacji gry. Dowiemy się wiele o tym, jak twórcy wpadali na konkretne pomysły, i będziemy mogli wysłuchać wywiadów zarówno z nimi, jak i z aktorami, którzy pojawili się w The Last of Us Part 2. Oprócz samego dokumentu nadchodząca aktualizacja remastera drugiej odsłony wprowadzi także nowe skórki do gry dla postaci Ellie i Abby. Może i nie są to niezbędne dodatki, ale za to całkiem przyjemne, parafrazując Ottona z jego recenzji remastera.


Grounded 2: Making The Last of Us Part 2 ukaże się 2 lutego! Dokument będziecie mogli obejrzeć na YouTubie i w ramach nadchodzącej aktualizacji do pobrania dla The Last of Us Part 2: Remastered. Aktualizacja zawiera także nowe skórki dla Ellie i Abby!


Być może druga część „Grounded” okaże się nawet bardziej interesująca od pierwszego dokumentu. Wszyscy bowiem wiemy, z jakim odbiorem spotkała się druga część gry i twórcy na pewno byli świadomi ryzyka, jakie podejmują, decydując się na niektóre zwroty fabularne. Najciekawsze mogą okazać się przez to właśnie wywiady z developerami ze studia Naughty Dog.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów142

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze