1
8.07.2022, 12:15Lektura na 1 minutę
Wideo

The Lord of the Rings: Gollum na pierwszym gameplayu

Na Nacon Connect 2022 zobaczyliśmy fragmenty rozgrywki wyczekiwanej produkcji od Daedalic Entertainment w uniwersum „Władcy Pierścieni”.

The Lord of the Rings: Gollum to jedna z bardziej wyczekiwanych gier nadchodzących w tym roku, w dużej mierze z samego faktu, że jest w uniwersum „Władcy Pierścieni”. Niestety twórcy, czyli studio Daedalic Entertainment, nie są zbyt skłonni do dzielenia się postępem prac. Niedawno zdradzili trochę fabuły i otrzymaliśmy kilka screenshotów wraz z datą premiery. No i jeszcze pojawiło się wideo, ukazujące Mroczną Puszczę – to wszystko w ciągu kilku dni w maju. Od tamtej pory była cisza, aż do tegorocznego Nacon Connect.

Daedalic Entertainment zaprezentował tam kilka fragmentów rozgrywki, ale znów nie był zbyt wylewny, gdyż materiał trwa zaledwie niecałe półtorej minuty. Oczywiście nie ma też co narzekać, ponieważ pokazuje to, co miał pokazać. Jednak po takim czasie w produkcji i tak małej ilości informacji człowiek czuje po prostu niedosyt.

Na razie to musi nam wystarczyć, choć premiera wcale nie jest tak odległa. The Lord of the Rings: Gollum ukaże się 1 września 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X/S.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów529

Obserwujących5
Brak okładki
The Lord of the Rings: Gollum
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
Daedalic Entertainment
The Lord of the Rings: Gollum

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane