2
9.10.2023, 17:01Lektura na 2 minuty
Wideo

The Thaumaturge: Mamy dla was trzy wiadomości i wszystkie są dobre

Mroczne RPG bielskiego studia Fool’s Theory przypomina o sobie po raz kolejny.

Okazuje się bowiem, że do Warszawy w 1905 roku przeniesiemy się naprawdę niedługo. Zacznijmy więc od pierwszej dobrej wiadomości. Demo The Thaumaturge jest już dostępne w ramach Steam Next Festu, który potrwa do 16 października. To oczywiście nie jedyna atrakcja tegoż „festiwalu”, bo dem mają być całe setki, ale na razie skupmy się tylko na tym jednym tytule.

Druga dobra informacja jest taka, że mamy też datę premiery. Pełna gra pojawi się za osiem tygodni, a dokładnie 5 grudnia 2023. Z tej okazji możecie też spojrzeć na świeżutki zwiastun. Tytuł będzie dostępny na Steamie, w Epic Games Store i w serwisie GOG.com. Na koniec mała wisienka, która może zainteresować posiadaczy PlayStation 5 i Xboksów Series X oraz S. Wersja konsolowa gry ma pojawić się już na początku 2024 roku. 

A potem czekamy na remake Wiedźmina, w którym Fool’s Theory grzebie już od jakiegoś czasu. To przecież w dalszym ciągu jedna z najgorętszych marek w historii, a całkiem niedawno mogliście poczytać np. o tym, jak zwiększa się zaangażowanie w prace nad Wiedźminem 4 czy o nowej polskiej planszówce, Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze