6.03.2024, 13:00Lektura na 1 minutę

TimeSplitters: Wyciekł materiał z anulowanej gry, która wygląda jak Fortnite

Jeden z byłych pracowników Free Radical Design udostępnił w sieci 5-minutowy gameplay TimeSplitters Next.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Fani nieco zapomnianej marki TimeSplitters bardzo czekali na reboot serii. Niestety, projekt został anulowany, ale co jakiś czas w różnych zakątkach internetu pojawiają się niepublikowane wcześniej materiały. Niedawno Alfred Turner, odpowiedzialny za projekty postaci, udostępnił na swoim profilu w serwisie X (dawniej Twitterze) poszczególne elementy z rozgrywki

Teraz na LinkedInie pojawił się pięciominutowy gameplay z TimeSplitters Next, wstawiony tam przez byłego pracownika Free Radical Design. Jak można było się spodziewać, nagranie zostało bardzo szybko usunięte, ale jego reupload można znaleźć na X (dawniej Twitterze).

Gameplay ma pochodzić z czerwca 2023 roku i możemy zauważyć w nim wiele podobieństw do Fortnite’a – od stylu poruszania się aż do wyglądu niektórych fragmentów krajobrazu. Potwierdzałoby to informacje jakie mogliśmy przeczytać w wywiadzie na Fandomie, jakoby developerzy mieli tworzyć klona słynnego tytułu od Epica. Miało to wywołać ogromne niezadowolenie wśród ekipy Free Radical Design. 

Wcześniej wspomniany wywiad z anonimowym rozmówcą porusza również temat anulowanego TimeSplitters 4 oraz dlaczego nie otrzymaliśmy żadnego zwiastuna z Next, mimo że pracowano nad nim dwa lata.


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze