4
22.09.2022, 08:45Lektura na 2 minuty

Tiny Tina's Wonderlands „wielkim sukcesem” według Gearboksa

Szef Gearbox Software uważa Tiny Tina's Wonderlands za sukces i zapowiada dalszy rozwój tytułu w formie osobnej serii.

Tiny Tina's Wonderlands mogło być świetną gratką dla fanów Borderlandsów i dodatkiem do serii. Czy było – trudno jednoznacznie powiedzieć, bo produkcja swoimi ocenami na wyżyny się nie wzbiła. Na Metacriticu średnia nie przekroczyła 5.9/10, ale to mogło być nieco zaburzone, bo ludzie narzekali na wyłączność dla Epic Games. Kiedy w końcu gra trafiła także na Steama, sytuacja się poprawiła i opinie są już w większości pozytywne. Bastian wydawał się zadowolony, kiedy miał okazję zagrać przed premierą, za to pewne rozczarowanie było wyczuwalne momentami przez Cursiana, który w swojej recenzji ocenił Tiny Tina's Wonderlands na 7. To wszystko prowadzi do wniosku, że mieliśmy do czynienia z grą dobrą, ale nie aż tak dobrą.

O krok dalej idzie szef Gearbox Software, Randy Pitchford – jego zdaniem Tiny Tina's Wonderlands jest sukcesem, który przebił ich oczekiwania, zarówno związane z recenzjami, jak i komercyjne. Cóż, w przeciwieństwie do nas miał bezpośredni dostęp do wyników finansowych i zapewne były zacznie lepsze niż krążące po internecie opinie. Do tej pory Tiny Tina's Wonderlands pozostawało jedynie spin-offem Borderlandsów, ale najwidoczniej właśnie zostało pełnoprawną serią, która będzie dalej rozwijana. Co więcej, Pitchford twierdzi, że trwają już prace nad czymś dodatkowym – ale niestety nie wiemy, czy chodzi o następną część, czy jakieś DLC.

Wszystkie informacje, o których tutaj mowa, pochodzą z corocznego spotkania Embracer Group. Jeśli chcecie usłyszeć tylko wypowiedź dotyczącą Tiny Tina's Wonderlands, przewińcie do 49:35. Pitchford rozpoczyna ją słowami, że spin-off był „wielkim zwycięstwem”.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów538

Obserwujących5
Tiny Tina’s Wonderlands
Ocena redakcji
7
Ocena użytkowników
9
Platformy
XBX, PS5, Xbox One, PC
Gatunek
-
Producent
-
Tiny Tina’s Wonderlands

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane