1
11.07.2023, 13:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Twisted Metal: Nowy zwiastun serialu wprowadza do postapokaliptycznych USA

Serialowa adaptacja Twisted Metal będzie miała premierę za dwa tygodnie z kawałkiem.


Jakub „rajmund” Gańko

Twisted Metal to kultowa marka Sony, której raczej nie trzeba przedstawiać posiadaczom PSX-a i PS2. Gorzej z tymi, których przygoda z PlayStation zaczęła się odrobinę później, bowiem na PS3 wydano już tylko jedną grę, która na dodatek nie cieszyła się zbyt dużą popularnością. I prawdopodobnie między innymi dlatego seria kurzy się od 2012 roku. Jednak już wkrótce szalony klaun Sweet Tooth i spółka powrócą do nas... tyle że za sprawą serialu.

O serialowej adaptacji Twisted Metal mówi się od lat, a nie dalej jak w kwietniu mogliśmy się przekonać, że produkcja naprawdę powstaje za sprawą pierwszego zwiastuna. Teraz możemy przyjrzeć się jej na nowym trailerze, który wprowadza nas do świata postapokaliptycznych USA, a także pokazuje w akcji Johna Doe (w tej roli Anthony Mackie), Quiet (grana przez Stephanie Beatriz, czyli detektyw Rosę Diaz z „Brooklyn 9-9”) czy Raven (w którą wcieli się znana z serii „Krzyk” Neve Campbell).

Sweet Tootha (któremu głos podkłada Will Arnett, czyli sam BoJack Horseman) oczywiście też nie zabrakło.

Premierę serialowego Twisted Metal zaplanowano na 27 lipca, więc musimy się uzbroić w cierpliwość jeszcze tylko na 2 tygodnie z niewielkim kawałkiem. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków. W Polsce zwariowaną produkcję obejrzymy na platformie HBO Max.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1908

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze