2.06.2022, 07:15Lektura na 2 minuty

Twisted Metal: W serialu usłyszymy głos BoJacka Horsemana

Will Arnett dołączył do obsady serialu Twisted Metal i podłoży głos pod szalonego klauna Sweet Tootha.


Jakub „rajmund” Gańko

Prawdopodobnie upłynie jeszcze sporo wody w Wiśle, zanim zobaczymy zapowiedziane ostatnio przez Sony seriale na podstawie Horizona i God of War. Znacznie wcześniej natomiast będziemy mogli obejrzeć nieco mniej oczywistą ekranizację serii gier Japończyków: rozwijany od kilku lat serial na podstawie serii Twisted Metal. Właśnie poznaliśmy kolejne nazwisko, które dołączyło do obsady tego projektu.

Will Arnett to aktor, które możecie kojarzyć głównie z głosu. Podkładał go bowiem tytułowemu bohaterowi „BoJacka Horsemana”, a także Batmanowi w serii LEGO czy ostatnio Dragon Lordowi w Tiny Tina’s Wonderlands. W „Twisted Metal” również będziemy mogli go tylko usłyszeć. Aktor wcieli się w prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalną postać serii: Sweet Tootha, czyli znanego z każdej części gry szalonego klauna Needlesa Kane'a.

Jak informuje Variety, postać ma być przezabawna i przerażająca jednocześnie. Klaun będzie siał chaos, wpadał w szał, a przy tym nie przestawał się uśmiechać. Podobnie jak w grach, zobaczymy go za kółkiem furgonetki z lodami.

Już wcześniej wiedzieliśmy, że w „Twisted Metal” pojawi się Anthony Mackie, a także Stephanie Beatriz (detektyw Rosa Diaz z „Brooklyn 9-9”) oraz Thomas Haden Church (Sandman ze „Spider-Mana 3”). Ostatnio do obsady dołączyła Neve Campbell.

Wciąż nie znamy planowanej daty premiery serialu.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1783

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze