21.09.2022, 09:30Lektura na 1 minutę
Wideo

„Uncharted” już niedługo ma się pojawić na HBO Max

Podanych dat było już kilka, a najnowsza mówi, że „Uncharted” z Tomem Hollandem trafi na HBO Max w połowie października.


Patryk „Delighter” Żelazny

Przyszło nam na to trochę poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie „Uncharted” trafi wreszcie do oferty HBO Max w Polsce. Według najnowszych informacji, film na podstawie gry studia Naughty Dog pojawi się na platformie już 16 października.

Ostatnio przewidywana data zakładała jeszcze połowę lipca, ale wtedy film trafił jedynie na Netfliksa w USA. Później pojawiały się też głosy o połowie i końcu września, a filmu jak nie było, tak nie ma. HBO Max wkrótce powinno oficjalnie udostępnić listę nadchodzących produkcji na październik.

„Uncharted” weszło do dystrybucji cyfrowej kawałek temu, bo 26 kwietnia. Jak już powszechnie wiadomo, w główną rolę, czyli Nathana Drake'a, wcielił się Tom Holland, a w polskiej wersji językowej głosu użyczy mu Jakub Gawlik – zachęcam do przejrzenia całej polskiej obsady.

Czy mimo wszystko jest na co czekać? Nie każdy ma ochotę siedzieć z założonymi rękami, aż produkcja pokaże się na jakiejś platformie streamingowej, zatem wielu fanów wybrało się do kina. Jedną z takich osób był Eugeniusz Siekiera – w recenzji możecie przeczytać jego wrażenia, ale uprzedzam, że film ocenił raczej nisko.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów764

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane