28.01.2022, 14:53Lektura na 1 minutę

„Uncharted”: Oto finałowy zwiastun filmu

Choć przypomina bardziej spot telewizyjny, bo pędzi równie mocno.


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Już za dwa tygodnie doczekamy się filmowej adaptacji „Uncharted” z Tomem Hollandem i Markiem Wahlbergiem w rolach głównych. Młody Sully i jeszcze młodszy Nathan wyruszają w podróż, aby odzyskać zaginiony skarb Ferdynanda Magellana z rąk nikczemnego Antonio Banderasa. Wyprawa przybierze osobisty obrót, bowiem może doprowadzić Drake’a nie tylko do fortuny wartej 500 milionów dolarów, ale i do… jego starszego brata Sama, poznanego w growej „czwórce”.

Niedawno dowiedzieliśmy się o obsadzie polskiego dubbingu (Nate'a zagra Jakub Gawlik; w Sullivana wcieli się Jacek Kopczyński), Sony opublikowało urywek sceny w samolocie, przywołującej na myśl znany poziom z Oszustwa Drake’a, a i swoje do dodania ma dzisiejsza premiera Kresu złodzieja i Zaginionego dziedzictwa na PS5 (wkrótce także i na pecetach).

By jeszcze bardziej napompować reklamową bańkę, wrzucono do sieci… finałowy zwiastun. Na dwa tygodnie przed premierą. (Choć przypomina on bardziej spot telewizyjny, gdyż zaczyna i kończy się absurdalnie szybko). Zawiera on zupełnie nowe fragmenty, więc jeśli ktoś czuje, że poprzednie trailery czy urywki zdradziły mu większość fajniejszych scen – może go sobie darować dla spokoju ducha.

Filmowe „Uncharted” pojawi się w polskich kinach dokładnie 11 lutego.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów121

Obserwujących11
Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
10
Platformy
PS5, PC
Gatunek
-
Producent
-
Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane