1
3.08.2023, 09:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Vampire Survivors: Director’s Cut ma zawierać 10 nowych postaci, ale może się nie ukazać

Wyszło na jaw, że studio Poncle przygotowuje wersję Director's Cut do Vampire Survivors i jest już grywalna. Ale nie wiadomo, czy projekt ujrzy światło dzienne.


Patryk „Delighter” Żelazny

Vampire Survivors to niepozorny roguelike, który wręcz porażająco się rozwinął. I osiągnął niesamowity sukces. Produkcja doczeka się własnego serialu, a niedawno w Londynie odbyło się wydarzenie, gdzie obecni szczęśliwcy mogli przedpremierowo ograć kanapowego coopa. Całej reszcie pozostaje oglądanie długiego gameplayu. Teraz potwierdziło się, że developerzy pracują nad Director’s Cut… ale nie wiadomo, czy ta edycja kiedykolwiek się ukaże.

Na pewno jest już grywalna, bo na wspomnianym wydarzeniu w Londynie miała okazję ją przetestować Laura Kate Dale. Podzieliła się nawet zdjęciami i nagraniem na Twitterze, a ponadto opublikowała 15 minut gameplayu na YouTubie.

Director’s Cut ma zawierać m.in. 10 nowych postaci, poziom z 300 kurczakami i drastycznie różnić się od oryginału. Wierzę, że dla niektórych to jak marzenie, ale może właśnie nim pozostanie. Otóż Dale na razie ma być jedyną osobą, która w edycję Director's Cut zagrała. I jest szansa, że tak pozostanie, a twórcy nigdy nie zdecydują się jej wypuścić, o czym zresztą mieli powiedzieć wprost. Ot, tak po prostu. Może wypuszczą, może nie. Czas pokaże.

Przypominam, że w tym miesiącu ukaże się istotna aktualizacja do Vampire Survivors. Od 17 sierpnia będziemy mogli grać z maksymalnie trójką znajomych, bo do gry zawita tryb kooperacji. Tego samego dnia produkcja zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze