1
10.04.2024, 11:00Lektura na 1 minutę

W Star Wars Outlaws powróci postać z filmu „Han Solo” grana przez Emilię Clarke

Fani filmowych odsłon Gwiezdnych Wojen mają powody do zadowolenia.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Według Game Informera w Star Wars Outlaws ma pojawić się postać znana z filmowego uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli Lady Qi’ra, w której rolę wcielała się Emilia Clarke. 

Lady Qi’ra po raz pierwszy pojawiła się w filmie „Han Solo: Gwiezdne Wojny - historie” z 2018 roku. Dla przypomnienia, akcja tytułu rozgrywa się przed „Nową Nadzieją”, a Star Wars Outlaws pomiędzy epizodem piątym i szóstym. Niestety, według Briana Shea fani Daenerys z „Gry o Tron” nie usłyszą Emilii Clarke w najnowszej produkcji Ubisoftu. 

Wczoraj Ubisoft zaprezentował nowy zwiastun Outlaws wraz z wyczekiwaną od kilku miesięcy datą premiery, która wypada 30 sierpnia. Przy okazji dowiedzieliśmy się, ile kosztować będzie osadzona w świecie Gwiezdnych Wojen produkcja. Wersja standardowa jest wyceniona na 289 złotych, edycja Gold na 439 złotych, a Ultimate na 539 złotych. Star Wars Outlaws pojawi się na PC, PlayStation 5 oraz na Xboksach Series X|S. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze