13
14.03.2024, 10:30Lektura na 2 minuty

Wiedźmin Remake znajduje się dopiero w początkowej fazie produkcji

Na odnowioną wersję pierwszych growych przygód Geralta przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Nie da się ukryć, że remake pierwszego Wiedźmina to jedna z najgorętszych produkcji najbliższych lat. Jeszcze w styczniu Jakub Rokosz, szef odpowiedzialnego za ten tytuł studia Fool’s Theory, zapowiadał spore zmiany względem oryginału

Podczas gdy w produkcji jest również „Polaris”, czyli początek nowej growej trylogii na podstawie dzieł Andrzeja Sapkowskiego, możemy przypuszczać, na jakim etapie produkcji znajduje się remake. Wszystko za sprawą ogłoszenia o pracę, które zdradza nieco informacji. 


Szukamy utalentowanego człowieka, który dołączyłby do naszego projektu w kooperacji z CD Projekt RED. Na tym etapie gra znajduje się w początkowej fazie produkcji, a na pokładzie z nami znajduje się wielu developerów odpowiedzialnych za poprzednie wiedźmińskie tytuły. 


Fool's Theory

Tak, jak zapowiadano wcześniej, remake pojawi się dopiero po czwartej części. Wynika to z faktu, jak zapowiadał Adam Kiciński, że odnowiona wersja pierwszego Wiedźmina będzie bazować na technologii „Polarisa”.

Wiedźmin Remake zostanie stworzony od nowa na Unreal Enginie 5. Zmianie zapewne ulegnie nieco toporny i podstarzały system walki oraz oprawa graficzna. Wielu graczy zadaje również pytania o niesławne karty seksu, ale na ostateczną odpowiedź, czy zostaną one w nowej wersji, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.  


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze