20.06.2022, 13:45Lektura na 1 minutę

Xenoblade Chronicles 3 zostanie zaprezentowane na Nintendo Direct

Nintendo potwierdziło, że w najbliższą środę odsłoni wszystkie karty związane z Xenoblade Chronicles 3.


Jakub „rajmund” Gańko

Jeśli liczyliście, że Nintendo dorzuci jeszcze do Summer Game Festu swoje pełnowymiarowe Nintendo Direct, to czas chyba przytemperować oczekiwania. Japończycy właśnie ogłosili, że najbliższą prezentację z tego cyklu poświęcą Xenoblade Chronicles 3 – najwyraźniej nie mamy już co liczyć na więcej. Ale jeśli jesteście miłośnikami erpegowego cyklu Monolith Soft, to szykujcie się na dużo dobra.

Zapowiedziane w lutym Xenoblade Chronicles 3 zostanie zaprezentowane na specjalnym Nintendo Direct już w najbliższą środę, 22 czerwca, o godz. 16.00. Prezentacja ma potrwać około 20 minut.

Xenoblade Chronicles 3, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ma w pewien sposób połączyć wątki dwóch poprzednich części, choć wciąż będzie niezależną historią. Głównymi bohaterami gry mają być Noah i Mio, a fabuła obracać się będzie wokół konfliktu ludów Keves i Agnus.

Tradycyjnie polecam ustawić sobie zawczasu youtube'ową przypominajkę, co możecie uczynić poniżej.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów802

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane