2
22.04.2020, 21:19Lektura na 1 minutę

Szpilki, odcinek 31

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.


Smuggler

Hideo Kojima przyznał, że chciałby przygotować horror. Deweloper deklaruje, że nowa gra – co za niespodzianka w wypadku horrorów! - przerazi graczy. „Produkcja wykorzystująca rewolucyjną metodę do wykreowania atmosfery terroru, która sprawi, że gracze nie tyle, co zsikają się w spodnie, a zes**ją się w nie”. Hmmm, może mieć pod górkę, bo wydaje mi się, że będzie mu trudno przebić to, co obecnie widzimy w nagłówkach newsów.

szpilkaaa_17aku.png

Square Enix najwyraźniej pozazdrościł Bethesdzie ilości memów na jej temat i – trzeba przyznać – wszedł do gry z przytupem. Steamowa wersja Final Fantasy IX otrzymała patch, który… usuwał grę z dysku użytkownika. Pozostaje jedynie launcher. Czekamy, z pewnym przerażeniem, na ripostę Bethesdy!

szpilkaaa_17aku.png

Amerykański sąd odrzucił pozew AM General wobec twórców Call of Duty, którym zarzucał bezprawne umieszczenie wozów Humvee w swoich grach, do tego deklarując, że „sukces zawdzięczają klientom, którzy mylnie uważali, że cykl jest powiązany z autami”. Nie wiecie czy można zbiorowo pozwać AM General o naruszenie dóbr osobistych? Tzn. oni uważają że gracze są totalnymi idiotami, którzy kupują Call of Duty, myśląc że to jakaś rajdówka z udziałem Humvee?
 

Redaktor
Smuggler

Byt teoretycznie wirtualny. Fan whisky (acz od lat więcej kupuje, niż konsumuje), maniak kotów, psychofan Mass Effecta, miłośnik dobrego jedzenia, fotograf amator z ambicjami. Lubi stare, klasyczne s.f., nie cierpi ludzkiej głupoty i hipokryzji, uwielbia sarkazm i „suchary”. Fan astronomii, a szczególnie ośmiu gwiazd.

Profil
Wpisów153

Obserwujących36

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze