2.09.2022, 12:51Lektura na 4 minuty

Wielkie granie z CCC: Game Garage Playoffs Tour. Byliśmy na evencie we Wrocławiu

Jak się okazuje, CCC to nie tylko obuwie. Firma zorganizowała cykl wydarzeń, w ramach których można było przyjść do wybranych sklepów, przybić piątkę ze znanymi osobistościami, pograć na konsolach i zdobyć sporo cennych nagród. My byliśmy na imprezie CCC we Wrocławiu.

Co tu dużo mówić: emocji było co niemiara. We wrocławskim sklepie CCC pojawili się m.in. raper Smolasty, youtuber Kaluch i tiktokerka Kinga Sawczuk. Spotkanie z gwiazdami zorganizowano na ustawionej niedaleko wejścia scenie, na jej zapleczu można było m.in. pograć z gośćmi w kilka ciekawych gier, całość zaś przyciągnęła… cóż, niemalże niezliczone tłumy. Sklep pękał w szwach, a atmosfera była świetna. No ale nie uprzedzajmy faktów.


Piątka ze Smolastym

Gwiazdą imprezy z CCC był oczywiście Smolasty – raper, muzyk i kompozytor, którego pewnie doskonale kojarzycie, choćby z utworu „Pijemy za lepszy czas”. W ramach Game Garage Playoffs Tour gościł on na wspomnianej scenie, gdzie odpowiadał na pytania publiczności. Można było się dowiedzieć, co sądzi o Linkin Park, i posłuchać… jak śpiewa. Zresztą nie tylko on – razem z gwiazdą śpiewała cała sala, i to niejeden raz. Nie zabrakło również okazji, by ze Smolastym zagrać na konsoli Xbox w Forzę Horizon – okazało się, że gość nie tylko potrafi trzymać pada, ale i świetnie sobie z nim radzi.

smolasty CCC Game Garage Playoffs Tour
CCC x Game Garage Playoffs Tour. Raper Smolasty

Jako że organizatorem imprezy był właściciel sieci sklepów CCC, nie zabrakło… cóż, butów. Smolasty nie tylko podpisywał obuwie, ale i rozdawał fanty zgromadzonej publiczności. Oprócz pakietów influencerskich do niektórych trafiły buty znanych marek – oczywiście po uprzednim rozpytywaniu przez Smolastego przyszłych właścicieli o rozmiar. Organizacyjnie wszystko zagrało, przed sklepową ladą zaś zgromadziły się setki ludzi. Ci nie tylko liczyli na wspomniane fanty, ale i po prostu przyszli się zobaczyć z człowiekiem, którego utwory znają i na co dzień słuchają – co zresztą sprawiło, że atmosfera była naprawdę dobra. Przy tej okazji nie zabrakło także sposobności, by strzelić sobie pamiątkową fotę lub nagrać krótki film na TikToka.

CCC – Game Garage Playoffs Tour
CCC x Game Garage Playoffs Tour. Raper Smolasty

Dragon Ball z Kaluchem i fota z Kingą Sawczuk

Nie wolno zapominać również o pozostałych gościach. Przy konsolach – i nie tylko – brylował Kaluch, który grał z chętnymi na rundkę w bijatyce z serii Dragon Ball, ale i… tak po prostu sobie ze wszystkimi rozmawiał. Nie było najmniejszego problemu, by podpytać o to, co sądzi powstającym GTA VI, czy poprosić o krótki filmik lub fotografię. Bardzo dobrze wypadła też Kinga Sawczuk – influencerka szczerze opowiadała o tym, co sądzi o TikToku, czego tam unika i jak widzi przyszłość platformy. W zasadzie o wszystkich gościach CCC można powiedzieć, że spisali się na medal – zero niepotrzebnego dystansu, swoboda, zwyczajne wręcz podejście do nieprzebranych tłumów ludzi, którzy przewinęli się przez sklep CCC we wrocławskiej galerii Magnolia.

CCC x Game Garage Playoffs Tour. Kinga Sawczuk i Kaluch
CCC x Game Garage Playoffs Tour. Kinga Sawczuk i Kaluch

Imprezę bez wątpienia można zaliczyć do udanych – i to nie tylko z perspektywy szczęśliwca, który wygrał konsolę Xbox Series S, będącą główną nagrodą wieczoru. W zasadzie każdy, kto stawił się w Magnolii, w sklepie CCC, mógł znaleźć coś dla siebie: posłuchać dyskusji i wywiadów, pograć, zamienić z gwiazdami parę słów, przy odrobinie szczęścia zaś wyjść z autografem i nagrodami.

11
zdjęć

Jeśli przegapiliście wrocławską imprezę, to nic straconego: następna okazja już 1 września w Krakowie, 3 września z ekipą gwiazd CCC piątkę będzie można przybić zaś w Poznaniu. Szczegóły odnośnie do nadchodzących wydarzeń znajdziecie na witrynie internetowej CCC, na Facebooku, a także na Instagramie, TikToku i YouTubie sieci sklepów z obuwiem.

Artykuł powstał we współpracy z partnerem.

Redaktor
Partner
Wpisów41

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane