18.08.2023, 09:45Lektura na 2 minuty

TP-Link VIGI – wideotest sprzętu do monitoringu

Zewnętrzne i wewnętrzne kamerki do monitoringu być może nie są już niczym dziwnym. Tym, co może przyciągnąć uwagę jest fakt, że systemy tego rodzaju stały się proste w obsłudze i zarazem kompleksowe. Przykładem jest system TP-Link VIGI.

TP-Link znany jest z szerokiej gamy sprzętu domowego: to routery, systemy mesh, karty sieciowe czy cała gama urządzeń typu smart home. Oprócz elektroniki do użytku „pod strzechą” firma ma jednak w swojej ofercie również coś dla użytkownika bardziej wymagającego.


Kompleksowy monitoring

TP-Link VIGI to sprzęt, którego główną funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa – sprawdzi się zatem przede wszystkim w biurze lub innym miejscu pracy, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nic jednak nie stoi również na przeszkodzie, by skorzystać z niego również w domu, zabezpieczając dzięki odpowiednio dobranemu zestawowi kamer np. garaż, furtkę czy wejście do mieszkania.

Na gotowy do pracy zespół VIGI składają się kamery sieciowe różnego typu: wewnętrzne, zewnętrzne, typu bullet, zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych. Ich praca nie byłaby możliwa bez rejestratorów sieciowych, które mogą obsłużyć od czterech do nawet trzydziestu dwóch kanałów, a także VIGI Security Managera. Ten ostatni to oprogramowanie nadzorujące, dzięki któremu zyskamy dostęp do podglądu z kamer – tak lokalny, jak zdalny – skonfigurujemy harmonogram pracy naszego zestawu, a także będziemy zarządzać ich bieżącą pracą.

O tym, jak to wygląda w praktyce, możecie przekonać się w materiale, który powstał po trzech miesiącach testów urządzeń TP-Link VIGI.

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą TP-Linka dla domu:


TP-Link Tapo – oświetlenie pokoju gracza

Nie da się ukryć, że współczesne komputery gamingowe mienią się wszystkimi kolorami tęczy. Jeśli lubisz tego rodzaju podświetlenie, to TP-Link ma dla ciebie świetną wiadomość: niewielkim kosztem możesz zmienić swój pokój w prawdziwe gamingowe królestwo. CZYTAJ DALEJ


TP-Link – łatwiejszy dostęp do wiedzy

Żyjemy w niesamowitych czasach: każdy z nas w domowym zaciszu ma w zasadzie nieograniczony dostęp do niemal całej wiedzy ludzkości. By jednak z niej korzystać i móc się czegoś nauczyć, trzeba dysponować łączem internetowym i odpowiednim sprzętem. I tutaj TP-Link przychodzi do nas z kilkoma świetnymi pomysłami. CZYTAJ DALEJ

Materiał powstał we współpracy z partnerem.

Redaktor
Partner
Wpisów100

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane