The Last of Us Part 2 niedługo otrzyma fanowski tryb multiplayer. Zobaczcie 25-minutowy gameplay
Każdy fan The Last of Us, który po premierze „dwójki” czuł się rozczarowany brakiem multiplayera, będzie mógł teraz sprawdzić, co by było, gdyby Naughty Dog podjęło jednak inną decyzję. Wszystko to dzięki modderowi o nicku Specilizer, który zdążył już wcześniej zasłynąć z dodatkowej zawartości do The Last of Us Part 2.
Fanowski tryb wieloosobowy na razie zawiera system lobby oraz mecze PvP na dwóch mapach – jednej autorskiej, drugiej zapożyczonej z kampanii fabularnej gry. Więcej słów jest zbędnych, rzućcie po prostu okiem na poniższy gameplay.
Premierę moda zaplanowano na wrzesień tego roku, a żeby umilić sobie oczekiwanie, możecie obejrzeć szereg materiałów ukazujących kulisy jego powstawania. Wystarczy zajrzeć na kanał YouTube Socilizera.
Projekt sprawia wrażenie interesującej ciekawostki, która może zainteresować fanów marki i trybu Factions – wszak Naughty Dog początkowo pracowało nad multiplayerem The Last of Us Part 2, po czym ogłosiło, że trafi on do zupełnie oddzielnej, sieciowej produkcji. Ostatecznie projekt anulowano po kilku latach.
Oto gracze właśnie. Gra ma tryb multiplayer? No to jazgot że nikt tego nie chce, że gracze wolą doświadczenie dla jednego gracza i twórcy zupełnie nie rozumieją graczy. Gra nie ma tryby multiplayer? No to moderzy go dodają, gracze jazgoczą że akurat chcieliby przejść grę w coopie że znajomymi i twórcy zupełnie nie rozumieją graczy. xD
Sami gracze nie rozumieją graczy, nikt ich nie rozumie.
A multi tak pasuje do tej gry, że dziwnym jest nie to iż wywalili, ale że ktoś w ogóle wpadł na taki pomysł i ktoś inny to ogłosił…