1
4.09.2023, 10:00Lektura na 2 minuty

„Arcane”: Drugi sezon może się ukazać pod koniec 2024 roku

Tencent miał zapowiedzieć na konferencji V Vision, że drugi sezon serialu opartego na League of Legends, „Arcane”, zadebiutuje pod koniec 2024 roku.


Patryk „Delighter” Żelazny

Potwierdzenie nadejścia drugiego sezonu „Arcane” z pewnością rozpaliło ciepło w sercach wielu fanów uniwersum. Serial został (moim zdaniem słusznie) nagrodzony Emmy za najlepszy program animowany, a Riot Games wyczuło dobrą okazję i zainwestowało we francuskie studio Fortiche, odpowiedzialne za omawiany tytuł. Wiemy także, że drugi sezon nie nadejdzie w 2023, bo przecież dobre dzieło wymaga czasu.

Jak dużo – to wciąż jest tak naprawdę niewiadoma, ale być może jesteśmy duży krok bliżej poznania daty premiery. Jak donosi na Twitterze profil LeagueOfLeaks – zajmujący się przeciekami i newsami z uniwersum League of Legends – na niedawnej konferencji V Vision, Tencent (przejął Riot Games w 2015 roku) zapowiedział, że drugi sezon „Arcane” zadebiutuje na Netflixie gdzieś w 4. kwartale 2024 roku, czyli pomiędzy początkiem października a końcem grudnia.

Fani – m.in. na Reddicie – spekulują, że taka premiera najpewniej miałaby miejsce w listopadzie przyszłego roku. Byłaby to rzeczywiście wspaniała okazja, ponieważ wtedy Leaugue of Legends będzie obchodzić swoje 15. urodziny. Dokładnie nastąpi to 9 listopada 2024. Ponadto premiera pierwszego sezonu miała miejsce 6 listopada 2021. Więc tym bardziej składałoby się to w całość.

Oczywiście uczulam, że mamy tutaj do czynienia z nieoficjalnymi informacjami i zalecam branie ich z odpowiednią dozą niepewności i sceptyzmu – w końcu taka premiera może zawsze zostać przesunięta, tym bardziej że poprzeczka po pierwszym sezonie postawiona jest wysoko.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1608

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane