2
11.04.2023, 11:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Drugi sezon „Arcane” nie w 2023. Świetny serial wymaga czasu

Fani „Arcane” muszą uzbroić się w cierpliwość, bo twórcy nie wiedzieli, że animacja będzie hitem.

„Arcane” to serial animowany dla fanów League of Legends, który okazał się być prawdziwym hitem i już w ciągu pierwszego tygodnia od premiery zawitał do grona najlepiej ocenianych produkcji Netfliksa. Ogromnym sukcesem niewątpliwie było również to, że serial „Arcane” przyciągnął nie tylko fanów League of Legends, ale również osoby kompletnie niezainteresowane grą.

Warto przypomnieć, że ten serial Netfliksa jest pierwszym programem animowanym od platformy streamingowej, który odebrał nagrodę Emmy. Gdy o tym informowaliśmy jeszcze w 2022 roku, wspomnieliśmy również o zapowiedzi drugiego sezonu.

Niestety pomimo upływu lat, fani nadal nie otrzymali świeżej porcji swojej ukochanej animacji, a świat obiega informacja o tym, że na drugi sezon będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Podczas rozmowy z Bilibili, Nicolo Laurent, CEO Riot Games, wypowiedział się o przyszłości nowych odcinków i zaznaczył, że ze względu na chęć zapewnienia możliwie najwyższej jakości, drugi sezon wciąż nie jest ukończony.

Podał jeszcze dodatkowe wyjaśnienia i szczerze powiedział, że tak naprawdę nikt nie miał pojęcia czy „Arcane” będzie sukcesem czy też nie. W związku z tym postanowiono zaczekać i sprawdzić, a to z kolei oznaczało, iż nikt nie zabrał się za prace nad drugim sezonem z wyprzedzeniem.

Innymi słowy, produkcja została rozpoczęta trochę później, więc na efekt końcowy również będzie trzeba zaczekać dłużej. Konkretniej mówiąc chodzi o to, że premiera nowych odcinków nie nastąpi w 2023 roku, a przy odrobinie szczęścia raczej powinien to być 2024 rok.


Czytaj dalej

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów375

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze