1
28.12.2021, 07:45Lektura na 1 minutę
Zwiastun

Ekranizacja Uncharted na nowym zwiastunie

Nowy trailer może wlać odrobinę nadziei w serca fanów, zwłaszcza że Sully w końcu doczekał się wąsów. No, tak jakby.


Witold Tłuchowski

Ekranizacja jednej z najsłynniejszych serii PlayStation (choć już niedługo także pecetów) rodzi się w bólach, ale wszystko na to wskazuje, że w przyszłym roku Sony nareszcie wypuści swoje dzieło do kin. Chwilę to firmie zajęło, bo prace rozpoczęto jeszcze przed premierą drugiej odsłony, a już w 2010 usłyszeliśmy, iż za film będzie odpowiadać David O. Russell. Od tamtej chwili sporo się jednak zmieniło, a przez produkcję przewinęło się aż 7 reżyserów – ostatecznie zdecydowano się na znanego z „Zombieland” i „Venoma” Rubena Fleischera.

Decyzja o obsadzeniu Toma Hollanda w roli Nathana Drake'a wzbudziła delikatną konsternację (acz to prequel, warto o tym pamiętać), ale z poważniejszymi sądami woleliśmy poczekać do konkretniejszych materiałów zwiastuna. Cóż, pierwszy zwiastun zobaczyliśmy w październiku i... powiedzmy, że fani pozostają sceptyczni. Czy opublikowany kilka dni temu drugi trailer „Uncharted” coś w tej kwestii zmieni? Niewykluczone, bo prezentuje się odrobinę lepiej, a grający Sully'ego Mark Wahlberg w końcu ma wąsy – choć tylko przez krótki moment.

„Uncharted” trafi do kin 11 lutego.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef newsroomu oraz działów zapowiedzi i Info.

Profil
Wpisów5443

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane