8
25.04.2023, 13:30Lektura na 2 minuty

„Wiedźmin” Netfliksa: 3. sezon w dwóch częściach. Jest zwiastun! [AKTUALIZACJA]

Serwis Redanian Intelligence podał, kiedy będziemy mogli obejrzeć 3. sezon „Wiedźmina” Netfliksa. Potwierdził także, że zostanie on podzielony na dwie części.

Dawno nic nie słyszeliśmy o netfliksowym „Wiedźminie”, prawda? Wiemy od dawna, że trzeci sezon będzie zarazem ostatnim z Henrym Cavillem w roli Geralta. W kolejnych (a planowane są jeszcze przynajmniej dwa) zastąpi go Liam Hemsworth. Wczoraj Netflix udostępnił nowy plakat z informacją, że dziś dowiemy się czegoś więcej. Stawiam, że wkrótce pokaże nam pierwszy teaser, na razie jednak z konkretnymi wieściami wyprzedził go serwis Redanian Intelligence.

Jak donoszą bowiem jego źródła, trzeci sezon serialu „Wiedźmin” dołączy do największych hitów platformy, takich jak „Stranger Things” czy „Ty”, i zostanie podzielony na dwie części. Wszystko zapewne po to, by wymusić na abonentach pozostanie przy płatnościach przez dwa miesiące. Czeka na nas łącznie osiem nowych odcinków, które w dwóch partiach (na tę chwilę nie wiadomo jak dużych) zobaczymy 29 czerwca oraz 27 lipca.

Nie jest to jakaś wielka niespodzianka: stojąca za produkcją Lauren Hissrich sugerowała możliwość podziału trzeciego sezonu „Wiedźmina” już wcześniej. Pozostaje mieć nadzieję, że ostatnie odcinki z udziałem Cavilla będą prezentowały nieco wyższy poziom niż choćby niedawny spin-off „Wiedźmin: Rodowód Krwi” i poprawią notowania netfliksowej marki, którą nadszarpnęło również zbytnie odchodzenie od materiału źródłowego czy bezprawne wykorzystywanie prac rysowników.


Aktualizacja

Netflix pokazał oficjalny zwiastun 3. sezonu „Wiedźmina” i tym samym potwierdził daty premiery obu części:

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1437

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane