Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PlayerUnknown´s Battlegrounds: Gra pobije kolejne rekordy po wejściu na chiński rynek?

Ninho środa, 22 listopada 2017, 17:42 News

W końcu jest zgoda tamtejszego rządu.

Z oświadczenia sprzed kilku tygodniu dowiedzieliśmy się, że PlayerUnknown's Battlegrounds jest nie tylko zbyt krwawe i brutalne, ale jednocześnie podstawy rozgrywki uderzają w wartości socjalistyczne. Wszystko rozbija się o walkę każdy na każdego, której ma brakować ducha tradycyjnej chińskiej kultury i norm etycznych. A to oczywiście jest zagrożeniem dla tamtejszej młodzieży.

Jeszcze we wrześniu pojawiła się informacja o negocjacjach pomiędzy Bluehole a Tencentem (który zarobił w minionym roku więcej niż ktokolwiek inny na rynku gier) o zakupie praw licencyjnych do PUBG-a. Teraz okazuje się, że największy developer w Chinach dogadał się z twórcami najpopularniejszej gry ostatnich miesięcy i postara się przystosować tytuł do chińskich realiów. Co dokładnie to oznacza, jeszcze nie wiemy, ale bez modyfikacji się nie obejdzie.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 27 listopada 2017, 22:19   Vithar
@Pan Dzikus. Celnie w punkt

O autorze

Ninho
Ninho
Redaktor prowadzący dział Info i szef newsroomu cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z