Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITPUBG: Testy wersji dla słabszych pecetów

Witold sobota, 26 stycznia 2019, 11:15 News

Edycja Lite będzie na dodatek darmowa!

PUBG Corporation postanowiło przejść do kontrofensywy. Kolejne sukcesy Fortnite’a musiały rozsierdzić firmę, która zatęskniła za starymi, dobrymi czasami (sprzed dwóch lat), kiedy to ulubieńcem całej branży było bijące kolejne rekordy popularności Playerunknown’s Battlegrounds. Premiera konkurencji autorstwa Epica sprawiła, że gracze przestali przymykać oko na liczne błędy, problemy ze stabilnością serwerów i – mówiąc delikatnie – nie najlepszą współpracę ze społecznością. Akcja Fix PUBG, będąca pierwszą próbą kontrataku, także nie przyniosła zamierzonych skutków, dlatego korporacja postanowiła zmienić strategię.

Twórcy ogłosili, że ruszają testy nowej wersji gry – PUBG Lite. Haczyk tkwi w tym, że są one ograniczone do Tajlandii. Być może sugeruje to, że podobnie jak CS Online, będzie to tytuł dostępny tylko na rynkach azjatyckich, jednak w oświadczeniu nie ma o tym mowy. Sam tytuł ma być odrębnym, darmowym produktem o znacznie niższych wymaganiach sprzętowych. Na razie beta ma oferować tylko starcia TPP na mapie Erangel. Gra ma docelowo otrzymywać własną, niezależną od oryginału zawartość, jak również być uzupełniana o elementy dostępne w podstawowej wersji PUBG-a. Wymagania sprzętowe możecie zobaczyć poniżej.

Decyzja o powstaniu darmowej, „lżejszej” wersji PUBG-a wydaje się nieco zaskakująca – spodziewalibyśmy się raczej ogłoszenia przejścia gry na model F2P. Jeżeli jednak Lite miałby nie być ograniczony do jednego regionu, to pojawia się pytanie, czy nie doprowadzi to do podziału w społeczności – w sytuacji, w której wśród naszych znajomych tylko my mamy płatną wersję, a reszta gra w darmową edycję, kusić będzie przejście na nią dla wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Być może jest to badanie ścieżki rozwoju PUBG-a – jeżeli Lite wypali, niewykluczone, że to w przyszłości to on stanie się podstawową wersją gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 26 stycznia 2019, 21:42   taz159357
Na moim ryzenie 2600 i Gtx 580 też chodzi w miarę, wiec nie wiem o co to zamieszanie. Chociaż dziwne trochę że tak brzydka gra ma mniej fpsów od wiedźmina 3 na ultra...
sobota, 26 stycznia 2019, 18:08   rafioza02
Jedna nieprzemyślana decyzja po drugiej. GJ Blueballs.
A nie lepiej może przepisać tą zasmarkaną grę od nowa? Wiem, że takie przedsięwzięcie byłoby zasobnożerne, ale aktualnego builda pubg ciężko będzie załatać poprawnie.
sobota, 26 stycznia 2019, 16:21   Grim
Hmm, na moim Phenomie II X4 ta gra chodzi dobrze i bez większych cięć, więc raczej się nie skuszę.
sobota, 26 stycznia 2019, 13:52   michnaj
Co jak co ale tu z autorem nie mogę się zgodzić - z każdym sukcesem Fortnite community PUBG coraz bardziej zmieniało się w sektę, klub wzajemnej adoracji, gdzie wszystkie błędy i niedoróbki (a były wszędzie) traktowało się jak powietrze. Wystarczyło napisać na forum steam albo r/pubg że gra wygląda jak pierwsza ARMA (bo wygląda) albo działa niestabilnie i mogliśmy podziwiać falę szamba spadającą na nas z każdej strony - przez jakieś 15 minut dopóki moderator forum nie usunął naszego komentarza
sobota, 26 stycznia 2019, 12:37   vsavior
Wymagania minimalne niestety wciąż są dla mnie nieosiągalne :D
sobota, 26 stycznia 2019, 12:22   Wiedzmin673
A będzie kiedyś PUBG Free to Play ??
sobota, 26 stycznia 2019, 12:22   PeterL
@Witold masz błąd w tekscie: podtawowej :) pozdrawiam

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

PUBG: Darmowy weekend ze słynnym battle royale [WIDEO]

News
piątek, 5 czerwca 2020

pubg-darmowy-weekend-ze-slynnym-battle-royale-wideo To co, widzimy się na Erangel?

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z