Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dying Light 2: Square Enix zajmie się dystrybucją gry w obu Amerykach

rajmund czwartek, 30 maja 2019, 17:46 News

Techland właśnie zyskał potężnego sprzymierzeńca.

O Dying Light 2 wciąż wiemy znacznie mniej, niż byśmy chcieli. Produkcja zabierze nas do brutalnej rzeczywistości "współczesnych wieków ciemnych" i kolejny raz postawi nie tylko przed hordami zarażonych, lecz także bezlitosnych ludzi. Gracze będą musieli popisać się szybkim myśleniem, ale też zwinnymi palcami niezbędnymi do parkouru i prowadzenia efektywnej walki. Nasze moralnie skomplikowane decyzje ukształtują na nowo chylące się ku upadkowi The City. Ochotnicy z obu Ameryk wkroczą zaś do tego świata dzięki Square Enix.

Ed Lin, kierownik marketingu w Techlandzie, jest podekscytowany nowymi możliwościami, które ma zapewnić to partnerstwo i zapowiada, że już wkrótce poznamy więcej szczegółów.

Zaczynamy działać wspólnie już na targach E3. Przed nami świetna kampania, w której uwielbiane przez graczy elementy DNA Dying Light zaprezentujemy w rozległym i okrutnym świecie opanowanym przez zarażonych.

Przedstawiciele japońskiego giganta, którego kojarzymy współcześnie przede wszystkim jako wydawcę gier z serii Final Fantasy czy Tomb Raider, również nie kryją zadowolenia, że udało im się nawiązać współpracę z polskim studiem akurat przy Dying Light 2. John Heinecke, Chief Marketing Officer w Square Enix, uważa, że to obecnie jeden z najgorętszych tytułów oczekiwanych przez branżę.

Dying Light 2 to ambitny i innowacyjny projekt, który z pewnością zachwyci graczy. Ta gra bardzo dobrze pasuje do naszego portfolio i nie możemy się doczekać momentu, gdy na E3 poznamy więcej szczegółów.

Dying Light 2 powstaje na nowej generacji autorskiego silnika Techlandu C-Engine i ma trafić na PC, PS4 oraz Xboksa One.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 30 maja 2019, 18:01   M4ciejWzgarda
Trzeba przyznać, pary z ust nie puszczą. Napięcie rośnie

O autorze

rajmund

Podobne newsy

Dying Light 2 opóźnione

News
poniedziałek, 20 stycznia 2020

dying-light-2-opoznione No to już chyba mamy komplet przesuniętych premier.

Komentarzy:
23

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

…ale w wyobraźni frunę na skrzydłach indyków!

Komentarzy:
2

Strażnicy powrócą za około dwa miesiące. W jakiej są kondycji?

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: Często o najfajniejszych chwilach w naszym życiu dowiadujemy się dopiero od świadków.

Komentarzy:
1

Jak w kilku słowach scharakteryzować najnowszego FPS-a id Software? Otóż Doom Eternal to survival horror. Tyle, że tym razem to gracz jest źródłem grozy, tym straszliwym monstrum niosącym śmierć i zniszczenie, a demony istotami rozpaczliwie walczącymi o życie. I jest to zdecydowanie nierówna walka.

Komentarzy:
17

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z