Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITHitman 3 oficjalnie zapowiedziany [WIDEO]

Wokulski poniedziałek, 29 lipca 2019, 22:03 News
PC

Ale żeby tak nieśmiało, w wywiadzie?

Informacja pochodzi od CEO IO Interactive, Hakana Abraka. O potencjalnej produkcji nie wiadomo nic, oprócz domniemanej formy. Możliwe jest, że otrzymamy znowu grę odcinkową.

Pierwsze oficjalne ogłoszenie padło w sposób nadzwyczaj nietypowy – w dokumencie "The Fall & Rise Of Hitman", podczas opowiadania o ostatecznej formie, jaką przyjmie epizodyczne World Of Assasination:

…Świat Skrytobójstwa, kiedy dopniemy to wszystko, będzie jedną grą ze wszystkimi lokacjami, począwszy od Paryża w Hitmanie 1 i na ostatniej lokacji z Hitmana 3 skończywszy.

To się nazywa uchylanie rąbka tajemnicy! Nie wiem jak wy, ale idę polerować łysinę.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 1 sierpnia 2019, 23:49   Sheade
@ja0lek - gdybyś obejrzał materiał, to byś wiedział że IOI przyznaje się że epizoduyczność była katastrofalną wtopą, bo fatalnie dobrali strategię. Gdybyś również wiedział to co ja wiem na temat całego uniwersum, wiedziałbyś, że H2 odnosi nieporównywalny sukces z tym co było w H1 i że zamierzają się tego modelu trzymać. Nie potrzebuje na to dowodów, bo to są fakty - ale trzeba najpierw się z nimi zapoznać, czego ty nie uczyniłeś skoro twierdzisz że H2 jest epizodyczne (LOL).
środa, 31 lipca 2019, 12:16   szmotsu
@ja0lek - Hitman 2 nie byl wydawany w epizodach... także argument z hmmm czapy :) jesteś jednym z tych, którzy sieją durnotę o której mówił Sheade
wtorek, 30 lipca 2019, 14:23   Typr
https:twitter.com/dannyodwyer/status/1155945376156774402 Także ten, można się rozejść.
wtorek, 30 lipca 2019, 10:31   ja0lek
@Sheade zarzucasz autorowi, że pisze o wydawaniu gry w epizodach dla clickbaitów. Nie wiem czy zauważyłeś, ale on napisal o tym nie w tytule, a pod koniec newsa. Więc niby gdzie tu clickbait?
I to Twoje pisanie, że gra na pewno nie będzie wydawana w epizodach jest mniej prawdopodobne niż to, że po raz trzeci będą wydawali epizodycznie. Więc zamiast się wymądrzać gdy nie masz żadnych dowodów lepiej po prostu zaczekać na premierę i samemu się przekonac.
wtorek, 30 lipca 2019, 10:17   Sheade
@gamingman21 - nie ma szans by do czegoś takiego powrócili. Mimo iż epizodyczność bardzo pasowała do serii i dla mnie była super, to globalnie po dziś dzień odbija się studio czkawką ta decyzja. Ludzie zapamiętali grę jako odcinkową i nawet Hitman 2 dostaje negatywne tego opinie za to, bo ludzie są tępi i szerzą durnote. Więc nie ma zadnych powodów by do tego wrócili.
wtorek, 30 lipca 2019, 1:57   Skelldon
Przez "epizodyczność" zdobyłem połowę pierwszej części za friko, więc trudno jest mi na to narzekać. XD IMO w tym przypadku akurat nie zaburzało to zbytnio gry, bo w Hitmanie prawie zawsze wszystkie misje można było traktować jako odrębne, ale jeśli nowa "dwójka" przyjęła się lepiej jako całość to nie widzę sensu w powrocie do wydawania trzeciej części w odcinkach. Zresztą jakby nie patrzeć to rozumiem narzekanie fanów czekających na kompletne wydanie.
wtorek, 30 lipca 2019, 1:24   gamingman21
Chyba w wywiadzie jeden z założycieli studia coś o tym wspomniał że ma być znowu epizodycznie (dla mnie na minus). Ale co ja tam wiem. Zobaczymy. Ostatnie gry z tej serii wróciły do korzeni, choć brakuje mi klimatu Hitman contrats gdzie były źle gangi fetyszowe :). Kluby nocne, źli przemytnicy żywym towarem itp. Bardziej poszli w klimat tajnych stowarzyszeń i korpo iluminati. Sam design jest ok. A misje można przejść na tysiocpicet sto dziewincet sposobów (to na plus). Gra warta ceny.
wtorek, 30 lipca 2019, 0:55   Sheade
@Wokulski "Możliwe jest, że otrzymamy znowu grę odcinkową" I po co siejesz defetyzm i klikbajtyzm? Sezonowość była chora polityką SquareEnix, a nie ideą IO Interactive. H2 tego nie posiada i odnosi ogromny sukces, niby na jakiej podstawie wyciągasz wnisoki że bedzie odcinkowa? Nie odpowiadaj, wiem że chodzi o chorą polityke CDA medialną, by wzburzyć opinie i nabić clickbajty. Żałosne.
wtorek, 30 lipca 2019, 0:52   Sheade
Równie dobrze, możesz wziąć dowolny karabin, zaszturmowac każda lokację, zabić cele w przeciagu kilku minut (po drodze wszystko, co stanie Ci na drodze) i ukończyć wszystkie misje w niespełna 1-2 godzin, a później napisać OMG ale ta gra krótka! Tu chodzi o rozpracowywanie misji, szlifowanie sposobów, wykonywanie tego na wiele możliwości. HITMAN z 2016 mam nabite 700 godzin, w HITMAN 2 prawie 600. Myślisz, że uzbierało by sie tyle jeżeli ta gra była by krótka?
wtorek, 30 lipca 2019, 0:51   nietrol
Nawet ostatnio IO rozsyłało ankietę pt pomóż nam ulepszyć Hitmana i były pytania m.in. o epizodyczność, zaznaczyłem że bardzo mi się to nie podoba.

O autorze

Wokulski

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z