Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Red Dead Online: Twórcy zaproponują nam wkrótce trzy ścieżki kariery

Cursian sobota, 3 sierpnia 2019, 12:20 News

Kolekcjoner, łowca skarbów czy handlarz?

Sieciowe oblicze Red Dead Redemption 2 w miarę regularnie rozrasta się o nową zawartość. Ostatnio były to na przykład wirtualne kasyna, które w naszym kraju napotkały jednak poważne problemy (niedawno sytuacja powtórzyła się przy okazji GTA Online).

Kolejne posuniecie Rockstara nie powinno już jednak nikomu zaleźć za skórę i będziemy się nim mogli cieszyć także nad Wisłą. Jeszcze tego lata w grze pojawią się bowiem trzy ścieżki specjalizacji. Każda z nich będzie okazją do zdobycia unikalnych nagród, ale wymaga też napełniania oddzielnych pasków doświadczenia. Chętni mogą rzecz jasna zająć się wszystkim naraz, ale będzie to wymagać sporo czasu. 

Łowca nagród to fucha dla osób, które przepadają za balansowaniem na krawędzi prawa. Podejmując się zlecenia, można po prostu zastrzelić wskazaną osobę, bądź też postarać się wziąć ją żywcem. To drugie wymaga oczywiście nieco więcej zachodu, ale z reguły jest też lepiej nagradzane. Dodatkowo nie cięższy na sumieniu tych, którzy postanowili kroczyć ścieżką honoru. Co ciekawe zlecenia mogą czasem dotyczyć również graczy, którzy okazali się wyjątkowym utrapieniem dla okolicy. Doskonalenie się w tej dziedzinie odblokuje między innymi wzmocnione lasso oraz zdolność zwalniania czasu w trakcie galopowania bądź sprintu.

Jeśli zamiast biegać po stepach w tę i z powrotem, wolicie po prostu zbijać majątki, wybierzcie rolę handlarza. W ten sposób nauczycie się pozyskiwać cenne materiały i przerabiać je w obozie na wartościowe produkty. Co więcej otrzymacie też dodatkowe wyposażenie, między innymi szafkę na broń i większą sakwę. Wasi czworonożni kumple nauczą się z kolei przestrzegać przed zbliżającymi się atakami na obóz.

Ostatnia opcja to kolekcjoner. To propozycja dla tych, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu i lubią zaglądać pod każdy kamień. Poszukując starożytnych skarbów, cennej biżuterii czy rzadkich grotów do strzał (kto powiedział, że każde zbieractwo musi mieć sens?), zapewnicie sobie dostęp do lepszej lornetki a nawet wykrywacza metalu.

Oprócz ról, o których mamy dowiedzieć się więcej w najbliższym czasie, twórcy planują też poprawić sposób, w jaki bohaterowie reagują na polecenia oraz dołożyć nieco więcej interaktywnych przedmiotów (ręce mogą zacierać między innymi chętni na wyrywanie ludziom złotych zębów).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 3 sierpnia 2019, 13:22   gamingman21
Bo w grze już teoretycznie jesteś bandytą? :)
sobota, 3 sierpnia 2019, 12:44   ewerlord
Dlaczego nie ma ścieżki Bandyty?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym roku World of Tanks, niezwykle popularna gra free-to-play online, obchodzi swoje 10. urodziny. Świętowanie trwa już dobre pół roku i powoli zbliża się do końca, jednak wciąż jest czas, by... zgarnąć kilka prezentów!

Komentarzy:
8

Mitologia grecka, legendy arturiańskie i płaska Ziemia.

Komentarzy:
4

Z udostępnionych gier ograłam tylko osiem, bo na więcej nie miałam czasu, ale znalazły się wśród nich perełki. W dodatku pełne wersje wszystkich poniższych gier zadebiutują jeszcze w tym roku, a dema nadal możesz pobrać ze Steama!

Komentarzy:
0

Jeśli wybierasz się w podróż, niech będzie to podróż długa.

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z